Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így lehet esélye a teherbe...

Így lehet esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Pàrommal együtt voltunk, elélvezett de nem bennem. Valamennyire olyan lett a keze. Kis ido múlva (pàr perc) betette az ujjàt. Sajnos késon kapcsoltunk.

Ilyen esetben lehet még veszélye a teherbe esésnek, vagy a spermàk elhalnak amint megszàrad?

Köszönöm a vàlaszokat.


2018. máj. 21. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az mindegy hogy nem benned élvezett el, van olyan akinél már 2 perc után is meg van a baj. Az élő váladékban is van spermium.
2018. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, de ez biztosan megszàradt màr. Akkor is lehet benne élo spermium?
2018. máj. 21. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de én az írásodból azt veszem ki hogy gumi nélkül csináltátok megszakításos "módszerrel". Én erre írtam hogy ha csináltatok és nem ment el benned attól még simán lehetsz terhes.
2018. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen ez igy van, az elovaladektol is teherbe eshet az ember, de abban nagyon minimalis mennyisegu spermium van. Nem volt megszakitasos modszer, mashogy zajlott de most nem ez a lenyeg.

A kerdes itt most az, hogy ha a kezre kerult a spermium es az megszaradt, es ugy kerul be a huvelybe, akkor van-e esely a terhessegre.

2018. máj. 21. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Még az elején mikor összejöttem az első párommal (azóta is vele vagyok) nagyon figyeltem ilyenekre, hogy ne legyen olyan az ujja, ha húzza le a gumit ment mindjárt és mosta a kezét, ha én lettem olyan mindjárt mostam én is kezet. Pl ha reggel elment gumiba és délután még akartuk én elküldtem zuhanyozni, hogy nem hogy lesz valami, ha esetleg gumi nélkül pettingelünk (nem rakja be). De már most így visszagondolva szerintem nem lett volna baj ezekből. Annyi nő szeretne babát és még úgy sem jön, hogy rendesen csináljak és akkor mikor peteérés van. Na de nem tudhatod. Szerintem ebből neked baj nem lehet, de figyeljetek oda, ha így parázol. Én már nem foglalkozom ilyesmivel, mert nem lenne olyan világi baj, ha jönne. Gondolom neked még igen. Jobban vigyázni.
2018. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen szoktunk is vigyàzni, figyelünk meg védekezünk de most ezt elszúrtuk. Azt remélem, hogy mivel màr megszàradt így elhaltak, meg nem is volt nagy mennyiség a kezén. Mi nem szeretnénk gyereket, és abortuszon sem szeretnék soha àtesni.
2018. máj. 21. 21:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Közben megérkeztek privàtban a nagy magyar megmondóemberek, faluról, a stílus alapjàn.
2018. máj. 21. 21:11
 8/11 Aewea ***** válasza:
Elöbb másik kérdezőt oltogattak a nagy okosok. Van aki fogékonyabb a teherbe esésre van aki nem. Mi se védekezünk már 5 éve mégse lett gyerek. Nem szokott belém élvezni, de voltak nekünk is hasonló szituk mint neked. Nem hiszem, hogy terhes vagy, ez csak az én szerény véleményem.
2018. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen ha az ember ilyen kérdést tesz fel akkor biztosan egy üresfejű pcsa aki csak fszt akar a pnájába de egyébként tök hülye - kb ilyesmit kaptam privátban, nyilván egy szexmentes experttől...

Közben megtaláltam orvosi oldalakon a választ, ott kellett volna kezdeni... A spermiumok csak a közvetìtő anyagban maradnak életben, szabad levegőn kiszáradnak és elhalnak.

2018. máj. 21. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel. Itt nagyon sok az ilyen sajnos mindenkinek csak az észt osztják.
2018. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!