Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki ténylegesen tudja, hogy pld valamilyen stressz miatt nem tudott korábban teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mondanátok saját történeteket?

2018. máj. 22. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon stresszes a munkám, nem tudom hogy ettől-e vagy nem,de sokáig nem jött a baba. Azt a karácsonyi szabi ideje alatt estem teherbe. Nem tudom van-e összefüggés, de valami biztos lehet, hogy több hónap után, pont 2 hét szabi alatt sikerült.
2018. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem kifejezetten stressz,inkább egy lelki gát, amit nem tudtam elengedni.

2,5 évig vártuk a babát, orvosilag minden ok, nem számolgattunk, nem hőmérőztem, együtt voltunk amikor jól esett és vártuk a gólyát.

Vágytam a babára, DE esküvőt szerettem volna, csak eljegyezve voltunk.

Egyik nap a párom úgy állított haza teljesen meglepi szerűen hogy menjünk el megvenni a gyűrűket éa tűzzük ki az időpontot.

Köv. hónapban már pozit teszteltem :)

2018. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is rögtön azután sikerült a baba, hogy munkahelyet váltottam.Egy évig próbálkoztunk.
2018. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem mind a 4 baba utazás utáni hónapban jött össze. 😊
2018. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem volt egy missed ab-om. Nehezen viseltük a férjemmel. Utána nem számoltam, nem hőmérőztem, de sokszor együtt voltunk és mégsem jött a baba fél évig. Aztán elutaztunk egy hosszú hétvégére és átbeszéltünk mindent, elengedtük az előző kicsi lelket. Következő hónapban megfogant a babánk, pedig nem is gondoltam volna. Eddig úgy néz ki, hogy vele minden rendben van. :)


Még kettő történet: a szomszédunknál 10 évig nem jött a baba, próbálkoztak inszemmel meg mindennel, de semmi eredmény. Örökbefogadtal egy kisfiút és a gyerek érkezése után 1 évre természetesen úton összejött a kistesó.

Unokanővéreméknél se jött a gyerek. A doki azt mondta nekik, hogy sohase lesz babájuk, ezért el is hagyta a férje a csajt. Unokatesóm megismerkedett egy másik pasival, elutaztak tengerre és egy babócával jöttek haza. Az orvos is csak csodálkozott rajta.

Úgyhogy van remény! :)

2018. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Wow első super, gratulálok! Akkor tuti a stressz volt a ludas ;)
2018. máj. 22. 22:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Második ;) uuu..nem semmi ;) de szép történet, gratulálok hozzá ;)
2018. máj. 22. 22:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Harmadik, hát ennyit számít a nyugodt munkahelyi légkör ;) gratulálok ;)
2018. máj. 22. 22:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Negyedik, tehát nyugodt időszakban ;) Gratulálok hozzá ;)
2018. máj. 22. 22:13
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, jajj de jó történeteket írtál le,nagyon köszönöm ;) -hát egyébként mosrmár 100%-igen meg vagyok győződve arról hogy a lelki egészség a legfontosabb a fogantatáshoz ;)
2018. máj. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!