Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz ebből? Sziasztok!...

Mikor lesz ebből? Sziasztok! Késett a mensim 12 napot ezert teszteltem negativ lett. Ma elmentem dokihoz kiderult a stressz miatt kesik es az emiatt valo hirtelen fogyas miatt mert lelki bajaim voltak az elmult honapban.

Figyelt kérdés
Latott 2 tuszot.15 mm es 28 mmesek a tuszok. 16 mm a nyalkahartyam.Azt mondta 10 nap es megjon.B6 vitamint irt fel.Parom egeszseges volt vizsgalaton.Most azota is sokat vagyunk egyutt meg tegnap is voltunk.Lehet ez se jon meg?A doki azt mondta most meg meg fog jonni kb 10 nap mulva.De addig nem is lehetek terhes csak kovi honapban?
2018. jan. 4. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem te kérdeztél tegnap is?

A 28 mm es az már inkább ciszta szerintem

Szerintem már nem fog megrepedni a tüsző esetleg a 15 mm es bár kétlem

2018. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Orvos azt mondta magatol megjon majd es nincs cisztam
2018. jan. 4. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Sztem o az.

19 eves, november 25-en volt meg neki utoljara. 😁

Nem unja meg!🤣

En mar rendesen szoritok neki, hogy valami legyen mert bekattan...

2018. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia
2018. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!