Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Lehetek terhes!?...

Mitől lehet? Lehetek terhes!? Lehetnek ezek terhességi előjelek?

Figyelt kérdés
21napos ciklusaim vannak, most a 18ik napnál volt valami rózsaszín "folyás", nincs alhasi fájdalmam, a melleim feszülnek, ma volt 2x hányingerem, meg vert a víz!babát szeretnénk már 1 éve! Akinek volt már hasonló vagy ilyen, kérem segítsen! Köszönöm 😍❤️🍼
2018. máj. 23. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ennyiből nem lehet tudni, főleg, hogy nagyon szeretnéd is, ami okozhat tüneteket ("bebeszéled" magadnak a terhességi jeleket.)Az esélyed megvan, hiszen próbálkoztok.

Szurkolok, hogy baba legyen! :)

2018. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem mind a két gyereknél korai tünet volt,a hőhullám. Igen,akár a terhesség jele is lehet.

Drukkolok :)

2018. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De rendes felerősödött most a vérzés, mint az első napon! Sok olyat hallottam már aki több hónapig ugyanúgy menzeszelt, mint előtte! Képzeljétek most jött a házunkhoz 3gólya :) 🍼😍💓 istenem de jó lenne 😍 de mikor kellene tesztelem vagy most várjam meg a következő havit?
2018. máj. 23. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne emoji jelekkel próbáld magadat, és minkt meggyőzni, hogy baba van.

Van ennek egy egyszerűbb módja.

Teszt

Ha vanank tünetek, akkor kimutatja.


Nem érdemes hitegetni magunkat, és győzködni tények nelkül.


A tünetek utalhatnak terhességre, és nem terhességre is.

De

Épp megjön ez nem egy egészséges terhesség jele( akárki akármit mond, terhessg alatt nem jó a vérzés semmilyen formában)


Saját érdekedben mondom, mert beleéled magad, és borzalmas nagy a koppanás..

Irány. Apatika/drogéria, és teszt.


Ha 1 éve vártok babára, akkor érdemes mindig lenni otthon tesztnek, hogy nem legyen az, hogy 2 napot késik és izgulsz, mert nem tudsz tesztet venni éppen..

Hamarabb felesleges tesztelgetni, mert megint jön az előbbi, hogy reménykedik akár feleslegesen az ember.


Remélem hamar összejön a baba

2018. máj. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát,ha most normál menzesznek tűnik,akkor szerintem nem vagy terhes. :(

De ha mégis úgy érzed akkor valóban->teszt


2-es vagyok

2018. máj. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!