Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki mensi környékén...

Ha valaki mensi környékén esik teherbe egy jól sikerül spontán peteéréstől,akkor annak a hónap közepén amikor is következne a peteérése ugyan úgy leesik a hője?Hihetek a halvány pozitív tesztnek?

Figyelt kérdés
30-32 naposak a ciklusaim és a 16. napon volt egy halvány pozitív tesztem.Az előző mensim nem volt normális se mennyiségben se minőségben,viszont a reggeli hőm nem olyan magas,mint terhesség esetén. Tanácsok? Tapasztalatok? Előre is köszönöm.
2008. okt. 30. 20:04
 1/10 Andika001 ***** válasza:
szerintem csinálj még egy tesztet.ha terhes vagy erős pozitív teszted lesz
2008. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szombaton akarok tesztelni megint,mert ha valóban terhes vagyok akkor biztos rősödik a csík,de ha negatív akkor nem tudom mitől lehetett pozitív korábban és hova lett a baba? Felszívódott volna?
2008. okt. 30. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg negatív (szorítok,hogy ne) lenne,akkor gondolhatsz cisztagyanura is.

Sajnos nálam is ez volt!


Maszatka

2008. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végre egy sorstárs. Teljesen ugyanígy vagyok én is, reménykedem, hogy összejöt a baba közvetlen mensi után. Nekem is 6 nap késéssel megjött októberben, de csak két napig tartott és nagyon kevés volt. ( 15,16-a volt a két nap) 17-én voltunk együt, másnap volt egy kis nyúlós vérzésem épen hogy valami a betétemen. A hőm meg már most 36,8 reggel. Én még nem mertem tesztet csinálni, mert félek a csalódástól, a múlt hónapban 4 tesztet csináltam, mint már írtam 6 naot késett és minden neg. tesztnél megszakadt a szívem, hogy megint nem sikerült. Egyébként a múlt hónapban 36,6 volt még a 21.napon is, most meg még csak a 16. napon vagyok. És semmi panaszom nincs, amúlt hónapban volt minden, hasszurka, mindjárt megjön érzés, hányinger, meg minden ami kell. Most csak kicsit a derekam fáj. Légyszi ha teszteltél írd meg az eredményt, ezel reményt adsz nekem is, hogy tényleg lehetséges, hogy mensi körül teherbe eshetünk. Köszi és szorítok neked!
2008. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszaitokat.Holnap reggel fogok tesztelni,mert a halvány pozitív tesztem multhét szombaton volt.Azóta 28-án kedden délután csináltam mégegy tesztet,de az negatív lett.Vagy azért mert nem is vagyok terhes,vagy azért,mert sokat pisiltem és ittam aznap,mire a tesztet megcsináltam,nem tudom. A szombati + tesztnél a hőm 36.6 volt és most 2 napja megint annyi,úgyhogy reménykedek.Holnap megírom bármi is legyen az eredmény.
2008. okt. 31. 08:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és még csak annyi,hogy azért gondolom,hogy mensi körül sikerült,mert a ciklusom közepén lett + a teszt amiből ha körülbelül 2 hetet leveszek amikor is már kimutat a teszt eredményt,odajukadok ki a mensi idejére.Egyébként a ciklus.hu oldal szerint a héten volt p.é-m.Tehát már én sem értek semmit,mi is zajlik bennem pontosan.
2008. okt. 31. 08:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki utoljára válaszolt és ugyanúgy vagyok, mit te, kiváncsi vagyok nagyon ateszted eredményére. Nekem ugyailyen kesze-kusza minden ami benem zajlik, mert ciklusom 28,3 napos, szóval a pé is mindig máshova kerül a ciklus.hu szerint. Majd kiderül, hamarosan okosabbak leszünk. Az én regeli hőm 37 volt, ennyi még nem volt mostanában , így én is reménykedek. Sok sikert neked , ha poz lesz én is tesztelek!
2008. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet és még mindig halványan pozitív.Úgy gondolom hogy egy hét elteltével már erősödnie kellett volna.Az lesz a legjobb,ha elmegyek dokihoz.Neked azért drukkolok,és ha teheted írd meg az eredményt,ha teszteltél.
2008. nov. 1. 12:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát mindenhova az van írva, hogy a halvány poz is pozitív, reménykedek benne, hogy baba miatt lett neked az. Nekem sajna a ma reggeli hőm megint csak 36,8, szerintem én nem vagyok babás, de majd jövő héten lehet, hogy tesztelek egyet. Mikor mész dokihoz? Mert akkor majd írd meg légyszi hogy mi lett. Szorítok!
2008. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na szia, mizújs veled? Teszteltél azóta? Én még mindig nem merek, annira félek a csalódástól, meg a hőm is annyi, mint a múlt hónapban volt mensi előtt. Úgyhogy én csak álmodozok szerintem egyelőre!
2008. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!