Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a megvonásos vérzésem,...

Késik a megvonásos vérzésem, szerintetek lehetek terhes? Lent részletesen.

Figyelt kérdés
A hónapban minden rendben volt, minden tablettát időben, vagy maximum 30 perc késéssel bevettem és még ráadásul megszakítással csináltuk csak. Viszont az előző ciklusban kihánytam egy tablettát pár nappal aktus után, azonban megjött akkor a vérzésem úgy, ahogy szokott. Szerintetek mi lehet a baj, az előző havi miatt lehetek mégis terhes, vagy tabletta és megszakítás mellett? Holnap tesztelek, de érdekel a véleményetek.

2018. máj. 25. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit késik?
2018. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 napja, barnázok csak, azt is enyhén, nem értem mi ez.. :/
2018. máj. 25. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
1 napja barnázol. Mi a kérdés? Az a megvonásos vérzésed.
2018. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tartom túl valószínűnek, hogy terhes vagy. A megvonásos vérzés sem napra pontos, akármilyen hihetetlen, van, hogy az is késik. Velem is előfordult már, hogy minden rendben volt a szedéssel, aztán 4 nappal később jött meg, mint szokott. Nem voltam terhes.

Viszont mivel barnázol, az is vérzés, tehát nem késik, megjött, csak még barnás. Majd átmegy rendes pirosba is. Vagy valakinél pl. a megvonásos vérzés kimerül barnázásba. Attól függ, hogy kire hogyan hat a tabletta.

2018. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!