Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláciom ma van vagy holnap...

Ovuláciom ma van vagy holnap lehetek terhes?

Figyelt kérdés
27-28 napos ciklusaim vannak azért bizonytalan az ovuláció. Tegnap és tegnap előtt nekiálltunk a baba projecktnek. Ha bejött a terv korai lenne bármi jelet várni? Éjjel és reggel hánytam most gyenfe vagyok és szédülök

2018. máj. 26. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

H 27-28 naposak a ciklusaid akkor egyáltalán nem bizonytalan a ovuláció kiszámítása.

Ha ma van vagy holnap és összejött a baba,akkor a következő menstruációd ki fog maradni,ha már 5 napot késik,akkor lehet tesztelni.

Azelőtt semmit sem érezhetsz,hiszen,még nem is vagy terhes.

2018. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye nem komoly kérdés? Ha ma vagy holnap van/lesz ovulációd jó az időzitès, de ugye te sem gondolod komolyan hogy emiatt már előre hánysz???
2018. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hányhat előre, mert most elég sokan hánynak valami vírus miatt :) egy rakás ismerősön kidőlt, de viszonylag gyors lefolyású.
2018. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jokis hanyos hamenos vírus van ... énis bele estem , kitartas ! Drukkolok hogy legyen baba , mi 3honapja próbálkozunk
2018. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hányni hányhat de nem azért mert terhes...jó hogy már nem az első szex előtt produkal terhessègi tüneteket...
2018. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!