Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák! Milyen...

Kismamák, anyukák! Milyen gyakori ez?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy hány kismama illetve édesanya beszélte be magának a terhességi tüneteket mielőtt valóbán állapotos lett?


Ez gyakran előfordul? Tényleg mi nők képesek vagyunk újra és újra terhességi tüneteket produkálni valódi terhesség nélkül?


Sok erre utaló kérdést olvastam itt, amiknek gyakran nem terhesség volt az oka.


És a tényt, hogy csak érezni akarták, azt vajon beismerik maguknak, hogy inkább pszichés volt mint sem valóságos?


Senkit nem szeretnék a kérdésemmel megbántani. Csak kíváncsiskodom, mert érdekesnek találom a jelenséget.


Köszönöm ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat!


2018. máj. 26. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Előző hónapban éreztem tüneteken. Többfélét is. 200%-ig biztos voltam benne, hogy sikerült. Aztán még csak nem is késett egy napot sem.

Annyira akartam, hogy bebeszéltem magamnak.

2018. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem úgy mondanám, hogy bebeszéltem magamnak, csak minden kis baromságot észrevettem, ami máskor valószínűleg ugyanúgy volt, csak akkor nem figyeltem. Pl. hasfeszülés, hasszurka. Amikor terhes lettem, nem is volt ilyen, még poénból mondtam is a férjemnek, hogy múltkor éreztem mindentminden, jól megjött, most nincs semmi, lehet ez lesz a jó. És tényleg :D
2018. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Énis afféle hajlok hogy tényleg a teherbe esni akaró nők köztük énis annyira figyelik a testüket hogy minden apróságot észre vesznek magukon , aki nagyon szeretne gyereket azoknál szerintem tok normális dolog :) meg ugye sok minden egyezik a premens tünetekkel amit könnyű rávetíteni a terhesség meglétére :)
2018. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! :)
2018. máj. 26. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt éreztem, hogy a világon semmit nem érzek. :D

Menstruáció előtt mindig hárpia vagyok, és abban a bizonyos hónapban ez elmaradt. Szóval sejtettem, hogy sikerült, de nem akartam elkiabálni. Aztán a nem várt napja délutánjáig bírtam ki, hogy teszteljek, de azonnal megjelent a 2 csík. :) Most 17 hetes vagyok!

2018. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nálam ugyanez volt, hiányoztak a pms tünetek és ez lett gyanús.


De előtte ha meg is fordult a fejemben, hogy várandós lehetek akkor csináltam egy tesztet, negatív. És én haladtam tovább.


Itt pedig sokan negatív teszt, valamint menstruáció ellenére is abban reménykednek hogy állapotosak hiszen szurkál a hasuk, meg feszül a mellük.


De sajnos kevés válasz jött a kérdésemre, valószínűleg csak kevesen ismerik be utólag....

2018. máj. 27. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer éreztem magam terhesnek, annyira akartam. Aztán már le is mondtam az egészről. 4 év próbálkozás után egyszer késett egy hetet, biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes, esetleg beteg. Vettem azért egy tesztet, pozitív lett. Másnaptól hirtelen több terhességi tünet is jelentkezett:)
2018. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!