Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet meg esely? Remenykeshetek?

Lehet meg esely? Remenykeshetek?

Figyelt kérdés
10napja voltunk egyutt a parommal. (pete ereskor) holnap Kellene hogy megjojjon ma reggel bordos szinu ver de annal nyalkasabb folyt.ami atvaltott barnara.most meg abbamaradt .melleim nem fajnak derekam egy apronyit de az lehet a munka miatt(allo munkat vegzek) szoval elmult.ez lehet hogy beagyazodas verzes lehet?vagy megjott? 2.probalkozasunk..mind ketten fiatalak vagyunk egeszsegesek,parom dohanyzik en dohanyoztam de leszoktam.alkoholt sem iszunk..tudom hogy ezek befolyasoljak. Szoval remenykedheyek vagy mar nem?

2018. máj. 26. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet tudni,ha 5 napja késik,akkor már tesztelhetsz.
2018. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem olvastad el? Irtam hogy most megjott de barnas es el is mult..
2018. máj. 26. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj és kiderül! Bár nem sok esélyt látok.
2018. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött, akkor nem vagy terhes.
2018. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfutára volt a menstruációnak. Előfordul hogy így jön meg.
2018. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia!én is így voltam előző hónapban! De én 3 napig barnàztam! Utana sajnos megjött! 😭 pedig azt hittem most sikerült..
2018. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat igen..megsziivtam enis..megint megjott..raadasul dolgozom is es annyira gorcsolok hogy eddig 5csillapitot vettem be mert nem tudnek mozdulni..sajnos felszokgalokent nem igen tudnek ulni..remelem kovtekezo honapba vegre osszejon..:)
2018. máj. 27. 08:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük!:)

De azért furcsa,hogy barnázol pont a várt mensi napja előtt és megkérdezed,hogy lehetsz-e terhes.

Egyértelmű,hogy az már a menstruáció.

2018. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mert en soha nem barnaztam eddigi eleteveim soran.mikor megjott elenk pirossal kezdodott.mindig. de mivel egyutt voltam parommal gondoltam talan baba jele lehet is...de nem..
2018. máj. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!