Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » <2 beta hcg szint vérböl?...

<2 beta hcg szint vérböl? 05.22. én az orvos már látott petezsákot

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 21:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem hülyeségből írtam h azt látott

Igen vannak tünetek is

2018. máj. 27. 08:04
 12/22 anonim ***** válasza:
Béta hcg nélkül nincs terhesség.
2018. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Te magad is belinkeltél egy béta hcg referencia tartományt. Ahova te nem tudod magad besorolni, hiszen mérhetetlen, vagyis nincs hcg a véredben.
2018. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanazt tudom írni, mint a többiek. Nem vagy terhes, hiszen nincs a véredben semmi hcg, anélkül pedig nincs terhesség. Én lombikos vagy, beültetés után 12 nappal szintén <2 volt a hcg, abba is hagytam minden gyógyszert, hiszen el sem indult semmi. Vagy az orvosod nagyon nagyon béna, vagy még ami lehet, bár nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy összekeverték a véredet máséval.
2018. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tudod hogy be linkeltem ott 3 as a legkisebb hcg
2018. máj. 27. 11:17
 16/22 anonim ***** válasza:

De a tied nem 3, még csak nem is 2, hanem kisebb mint kettő.


Továbbra sem vagy terhes.

2018. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy számomra olvashatatlan, amit a dokid leírt neked. Keresem a petezsák szót, de nem találom.


Viszont ha jól látom 29-es pecsétszámú a dokid, ami azt jelenti hogy öreg, mint az országút. Javaslom keress egy fiatalabbat, aki nem lát bele olyat a méhedbe ami nincs ott.


Laborosként mikor terhebe este első dolgom volt magamnak egy hcgt mérni, és csak 3 héttel később mentem nődokihoz. Pont azért mert úgy se lát még semmit.

Mint írtam korábban akkor volt 315 a béta hcgm.

Végül 5 hetesen vérzés miatt megnézett egy ügyeletes orvos, aki akkor még egy üres 10 mm-es petezsákot látott. És akkor éjjeé tudod mennyi volt a béta hcgm?


12 000


Bizony, ennyi.


Sajnálom ha bunkó vagyok, de látom hogy túlságosan rástresszeltél, és nem érted.

2018. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A dokid rosszul látta. Még méretet sem írt amúgy arra a "szerinte "petezsákra".

Ha lenne petezsák, nem 2 alatti lenne a HCG-d. Kb. 1200-as értéknél szoktunk petezsákot látni.

NEM vagy terhes.

2018. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem vagy bunkó... Persze hogy rá stresszeltem, fogalmam sincs hogy mi lehet az
2018. máj. 27. 11:58
 20/22 anonim ***** válasza:
44%
Vannak olyan ritka esetek amikor a hcg-t valamiért nem választja ki a szervezet. Igen, ilyen létezik! A teszt ilyenkor végig negatív a terhesség alatt. Olvassatok utána. Persze lehet hogy téved a doki, de ilyet nem szoktak a levegőbe kiabálni, ha inkább ciszta lenne pl akkor azt is simán megállapítaná. Aki gondolja olvasson utána.
2018. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!