Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van a prolactin szint termesze...

Van a prolactin szint termeszetes csökkentesere mas mod is mint a baratcserje? Nem veszesen magas, epp csak a hatarertek felett, de az orvos azt mondta, lejjebb kene vinni. A baratcserjetöl viszont össze vissza verzek.

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 08:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért nem írt gyógyszert?

Én bromocriptont szedtem 1 évig, s akkor sikerült teherbe esnem.

2014. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hat mivel epp csak picivel a hataerteken tul volt, az volt a velemenye, hogy nem kell gyogyszer. Gondolom.

Neked mennyire volt rossz a prolaktinod?

2014. júl. 13. 12:32
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja azt nem irtam, hog az orvos javasolta a Premenst.
2014. júl. 13. 12:34
 4/15 anonim ***** válasza:
abszolút nem értek hozzá, de nem lehet, hogy az össze-vissza vérzés belefér, amíg helyre nem állnak a dolgok?
2014. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
teák esetleg? Mert, hogy a barátcserje sem kifejezetten a prolactin csökkentésére való, hanem amolyan harmonizáló szer.
2014. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs rá semmilyen jó szer csak a bromocriptin!:(
2014. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hat most kicsit tanacstalan vagyok, szedjem, abbahagyjam, kerjek ra gyogyszert?
2014. júl. 14. 00:19
 8/15 A kérdező kommentje:

566,5 volt a hatarertek, nekem 575 lett.

Nem tudom ez most mennyire gaz, emelett meg a tsh volt picit magas, meg az inzulineertek kicsit rossz. Tartoma dietat, szedem amit a tshra kaptam, vajon mennyire fontos emellett a baratcserje?

2014. júl. 14. 00:28
 9/15 Manka68 ***** válasza:

Nekem mindig határérték alatt volt a prolaktinom, mégis okozott problémát. Mastodynon csepp szüntette meg a menses előtti barnázásomat. De ez is barátcserjéből van...

Ha csak mostanában kezdted a hármas kezelést, adj még egy kis időt a szervezetednek. (2-3 hónap legalább, mire a pajzsmirigy gyógyszer kifejti a hatását).

2014. júl. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Premens hatása 3 hónap alatt épül fel, az előtt ne hagyd abba. A barátcserje egyébként a hormonháztartást teszi rendbe - prolaktinostul.
2014. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!