Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha meg fog jönni akkor a hő...

Ha meg fog jönni akkor a hő fokozatosan esik le vagy hirtelen? Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés

Első hőmérős hónapom,elvileg ma kéne nem megjönnie de csúszott a peteérés amit lh teszt szépen kimutatott.most vagyok a 7dpo-n.Most az elöző menzihez viszonyítsam a dolgokat vagy a peteéréshez?mivel ir-es vagyok nem pontos a menzim.illetve ha egy tizedet esett a hőm már két napja akkor ha megjön fokozatosan megy ée vagy hirtelen leugrik?köszönöm a válaszokat :)

[link]


2018. máj. 27. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor a 23-24-25-e volt peteérés?
2018. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve nem a peteérés,hanem ugyebár az azt megelőző napok?Mert akkor 26-án volt peteérés ,így ma vagy az 1.DPO-n.
2018. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10an volt peteeres.be is huzta a program
2018. máj. 27. 14:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat 20-án .elirtam :)
2018. máj. 27. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj,ne haragudj,csak a szememet nem szúrta ki éppen..:D

Elméletileg a peteéréstől számítva kellene 14 nap múlva jelentkeznie a vérzésnek.Szóval hó elején valamikor.

2018. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen :)
2018. máj. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!