Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhesség...

Lehetséges hogy terhesség miatt kell ennyit pisilni? Ovulácio után 8-9 nappal

Figyelt kérdés
Nagyon sokat járok WC-re, nem felfázás mert ha fel vagyok fázva az nekem nagyon dúrva véres stb!MOST OLYAN MINTHA VÍZHAJTÓT VETTEM VOLNA BE!
2018. máj. 28. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Nem,kizárt!


"Önmagában a gyakori vizelési inger nem specifikus terhességi jel, tehát csak azért, mert gyakran kell pisilned még nem biztos, hogy terhes vagy. Azonban már a koraterhességben gyakrabban érezheted az ingert, ami a hormonváltozásoknak tudható be. Tudnod kell azonban, hogy a rohamos hormonváltozások nagyjából az 5.-6. héten jelentkeznek, tehát a fogantatás után néhány nappal, de még a beágyazódás környékén(a fogantatás után 10-12 nappal)sem következtethetsz egyértelműen terhességre csak abból, hogy gyakrabban kell wc-re járnod."

2018. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dittte ***** válasza:
72%
Nekem a 8-9 dpotól kezdve megvolt ez a tünet. Szedtem is felfázásra gyógyszert, plusz görcsölésre cataflamot. De nem jött meg.... Nekem egyértelmű jele volt anno. Nem votam felfázva, így nem ismertem a tüneteit sem. Joggal hittem, hogy a nyár es strandszezon közepén sikerült mégis. Ennek 8 éve. Egy ideje tesót szeretnénk. Most persze tudatosan keresem ezt a "jelet". Ez a 11. Dpo, de semmi. Sok sikert 😁
2018. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hányadik napon kedztem el ezt érezni, mert nem számoltam az ovukat és semmi hasonlót. De azt tudom, hogy már 2 terhességemnél ez volt az első jel, még az elmaradt mensi előtt.
2018. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!