Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ilyen paraméterekk...

Szerintetek ilyen paraméterekkel esélyes, hogy teherbeesési gondjaim lesznek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben borzasztóan elhúzódik a menstruációm, szinte az ovulációig vérzem, bár igaz, ebből egy hét szinte csak barnázás. A másik, hogy évek óta úgy "védekezünk", hogy peteérésig óvszert használunk, utána semmit, megszakítást sem. Tudom, senki nem lát belém, de esetleg van hasonló tapasztalatotok?
2018. máj. 28. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk,hogy simán teherbe eshetnél,csak szerencsések voltatok eddig,akkor nem mész el orvoshoz?Közben meg nyilvánvalóan valami nincs rendben a hormonrendszereddel.

Progeszteron-hiányod lehet,de bármi is a gond,kezelni kell,ha akarsz gyereket,ha nem.

2018. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát azt az elhúzódó vérzést rendbe kéne rakni, babaprojekttől függetlenül, mert valami nem stimmel, ez túl van a normálison bőven.
2018. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
El fogok menni orvoshoz, én is tudom, hogy valami baj van, csak érdekelt, hogy a teherbeesést vajon ez hogyan befolyásolja.
2018. máj. 28. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudjuk pontosan ,hogy mi áll az elhúzódó vérzés mögött,addig ember nincs aki megmondja neked,hogy befolyásolja-e a teherbe esést vagy sem .
2018. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Valószínűleg hormonzavar lesz a gond? A családomban több nőnek van PCOS-e, pajzsmirigy problémái, így kicsit aggódom, hogy rólam is kiderül majd, így 2-3 hónapja halogatom az orvost. Pedig nyilván attól még a bajom ugyanúgy fennáll...
2018. máj. 28. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,gondolom,hogy nem lehet könnyű,mert nem tudod,hogy mi a baj,d szerintem 'csak' prog.hiány lesz.

A PCOS-nek más tünetei is vannak,azért.

Neked minden hónapban megjön,tehát azért rendszeres?Nem görcsölsz túlzottan?

2018. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Késni mindig szokott 2-3 napot, de egyébként rendszeres mindig, egészen attól kezdve, hogy először megjött. Görcsölés csak az első napon szokott jelentkezni, de akkor sokszor annyira fáj, hogy majdnem elájulok.

Köszönöm a segítséget, aranyos vagy.

2018. máj. 28. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nem valószínű,hogy PCOS,de azért minden jót kívánok!:)

Szedd össze minden bátorságodat,aztán a irány a doki.

2018. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!