Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark + palástfű. Hogyan?

Cickafark + palástfű. Hogyan?

Figyelt kérdés

Cickafark teát szoktam inni néha. Ha éppen nem felejtem el akkor mindig szépen megjön (de akár nélküle is)

Sok helyen olvastam már hogy a cickafark és palástfű fogyasztása után megfogant a baba valakinek már az első hónapban és gondoltam kipróbálom veszíteni valóm nincs. De nem tudom pontosan hogyan kell... a palástfűt is ugyanúgy kell elkészíteni ahogy a cickafarkat? Azt gyógynövényes csészébe teszek egy kicsit, leöntöm forróvízzel és hagyom állni egy kis ideig majd kiöntöm belőle a cickafarkat. A palástfűt is így kell? És mikor melyiket kell inni?



2017. okt. 3. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnénk, akkor is ihatjuk. Erősíti a méhet, javítja a termékenységet. A ciklus 1. felében a peteérést, a 2.-ban a beágyazódást segíti.


- Terhesség alatt történő fogyasztása csökkenti a vetélés, koraszülés kockázatát.


- Mérsékli a PMS tüneteket: mellfeszülés, hasfájás stb.


- Javítja a méh vérellátását, megszünteti a kismedencei gyulladásokat.


- Egyéb nőgyógyászati problémák esetén is hatásos pl. a méhnyak gyulladásakor.


- Ezeken kívül nagyon jó még gyomor-és bélhurut esetén, hasmenésre, emésztési panaszokra, javítja a vénás keringési elégtelenséget, vízhajtó, szíverősítő hatású.


- Külsőleg alkalmazva ülőfürdőként használható, illetve összehúzó hatása miatt foghúzás után, fogínygyulladáskor szájöblögetésre is alkalmas.


Tipp: Szálas verziót használjunk, leforrázás után 10-15 percig állni hagyjuk, majd leszűrjük.


Keverhetjük dióval, kakukkfűvel, pásztortáskával, cickafark teával.


Maximum napi 2x lehet fogyasztani, ennél nagyobb mértékben károsíthatja a májat!

2017. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!