Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Kismamák és leendő...

Kedves Kismamák és leendő kismamák! Van köztetek olyan akinek segített a kinezológia a babásodásban?

Figyelt kérdés
Én most próbálkozom a kineziológiával hátha segíteni fog a teherbeesésben is. Kíváncsi vagyok, hogy van e valaki köztetek akinek segített.

2017. okt. 24. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak pénzlehúzás volt.
2017. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem régebben segített momdjuk más problémával voltam. Sajnálom, hogy nem használt semmit.
2017. okt. 24. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehúzás. Nekem "hagyomanyos" orvosok segitettek..
2017. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Feltétlenül. Sok szép esetről tudok. Ha van fizikai ok, akkor nyilván azt is kezelni kell. De sokszor annak is lelki okai vannak eredetileg... Mindenképpen ajánlom. (Persze, nem mindegy kinél.) Sok erőt az úton Nektek!
2017. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fizikai okot nem találtak nálunk. Ezért gondoltam, hogy belül lehet gond.
2017. okt. 25. 14:28
 6/7 anonim válasza:
Igen, főként ha már korábban is volt pozitív tapasztalatod, akkor érdemes. (Sőt, talán a párodnak is.)
2017. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A párom szerint lehúzás, nekem segített régebben.
2017. okt. 25. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!