Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy tűnik babát várok, szerdán...

Úgy tűnik babát várok, szerdán megyek orvoshoz. Szerintetek mekkora az esély arra, hogy ikreim legyenek, ha én is iker vagyok és a párom anyukája is az?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
2 petéjű ikrek vagytok?És anyósék?
2018. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
A párod anyjának nincs köze a dologhoz, miattad van rá némi esély
2018. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,tényleg,mert állítólag női ágon öröklődik.
2018. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

A kétpetéjű öröklődik anyai ágon,az egypetéjűnél még nem jöttek rá,hogy mi az oka,hogy szétválik a zigóta.


Tehát,ha te kétpetéjű iker vagy ,kérdező,akkor van rá esély,bár akkor már több mint valószínű,hogy sokadik ikerpár lennétek a családban.

2018. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Ez a női ágon öröklés, nem igaz. Több ismerősöm is ikreket szült, pedig a férjeik az ikrek.

És igen. Így elég nagy esélyed van ikrekre

2018. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Senki sem állította,hogy egypetéjű ikreket nem szülhet az a nő,akinek a férje családjában vannak ikrek,nem az övében.

Meg,nyilván van kivétel,egyébként is.

2018. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kétpetéjűek vagyunk. :) és a párom anyukájáék is. Most jöttem ultrahangról. egy 6mm-es petezsákom van, és egy halvány 8mm-es. Babák nem látszanak még bennük. Egy hét múlva megismétlik az ultrahangot. Remélem ikrek lesznek, én is imádok az lenni. Remélem mindkettő petezsák erős lesz és lesz benne baba. Mekkora esélye lehet egy felszívódásnak szerintetek?
2018. máj. 30. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!