Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, erdemes kiproba...

Mit gondoltok, erdemes kiprobalni?

Figyelt kérdés

Parommal mar 5 eve hogy megszakitassal vedekezunk. Semmi baj nem volt meg belole.

Viszont egyik ismerosom ma adott egy termek mintat a legujabb sikositobol. A neve conceive plus. Utana olvastam es ez teherbeesest elosegito sikosito. Nem karos a spermakra...sot!!

Nem tudom megeri e kiprobalni. Nem lenne baj ha teherbeesnek de jovore terveznenk babat csak.



#Conceive Plus #síkosító.gél.terhesség.fogantatás
2018. máj. 28. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe akarsz esni vagy nem?
2018. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lenne problema,sot en orulnek neki es parom is.De szerettunk volna varni jovo nyarig. Ezert erdekelt volna ha hasznalnam ezt a termeket de ugyan ugy megszakitassal vedekezunk nagyobb e az eselye hogy terhes leszek.
2018. máj. 28. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nagyobb az esélye, ha tényleg hatásos.


De aki gyereket akar, nem maszatol megszakítással.

Ha pedig nem akar, nem rontja az esélyeit ilyennel.

2018. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem próbàlám ki. Mi értelme lenne? Ha időben kihúzza, akkor nem leszel terhes, tehát nem fogod tudni, hogy hatékony-e. Ha meg becsúszik, akkor te leszel a következő, aki egyedül marad terhesen, mert a pasija bepánikolt.

Érdekes barátnőid vannak, hogy síkosító termékmintát osztogatnak.

2018. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Baratom is szeretne babat,csak mondta varjunk jovo nyarig.DE mivel az o otlete volt ez a "vedekezesi" modszer igy mondta ha veletlen becsuszna se banna. Nem akar elhagyni...
2018. máj. 28. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Te meg nem bírod ki azt az egy évet, mert elmúltál 55, kopogtat a klimax, és kicsit rá akarsz segíteni a természetnek...

Figyelj: 4 éve nem esel így teherbe. Lehet, hogy élesben se jön össze elsőre. Egy kis síkosító nem fog csodát tenni.

2018. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Válaszolóval értek egyet
2018. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jövő héten érkezik meg a termék, csodát nem várok tőle de egy próbát megér. Bár mi már egy ideje próbálkozunk.
2018. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sosem ertettem ha valami feltesz egy kerdest mit kell lehurrogni! 25 eves vagy kezdjuk ott! Sajnos!!!! Volt 2 vetelesem. Azota a lelek nem vitt ra hogy probalkozzak teherbe esni!!! Lelkileg a masik ketto elvesztese padlora kuldott. Iden 2x probalkoztunk de nem jott ossze. A termeket tenyleg csak veletlen kaptam de ugy gondolom meger egy probat.....


Climax meg a kanyarba sincs de mindegy!

2018. máj. 29. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!