Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ápr.11-én volt meg utoljára....

Ápr.11-én volt meg utoljára. Dokinál Pünkösd után voltam, megvastagodott nyálkahártyát állapított meg. Teszt kb 2hete nega. Most akkor mi van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk a Kistesót,és még sosem maradt ki a mensim.

Nem tudom mit gondoljak..:(


2010. jún. 15. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy terhes, ha 2 hete negatív volt a teszt, akkor már biztosan kimutatta volna. Nekem április 10.-én volt utoljára és azóta az ultrahangon már szívhang is volt. Az első poz. teszt pedig május elején volt. Kb. 9 hetes terhes lennél most, tehát a terhesség nem valószínű. Esetleg abban az esetben, ha áprilisban nem volt peteérésed, májusban pedig igen. Valami hormonális, vagy pszihés oka is lehet a kimaradásnak. Szerintem csinálj még egy tesztet, és fordulj orvoshoz.
2010. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!