Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvastagodott nyálkahártya,...

Megvastagodott nyálkahártya, negatív terhességi teszt, rendszertelen mensi PCO miatt. Lehet mégis baba?

Figyelt kérdés

Pco-s vagyok, kb 7-8 hetente szokott megjönni. Legutóbbi mensinél kaptam Clostit. Szép nagy tüszőt növesztettem a 18. napra, kaptam Pregnylt, akkor 9 mm volt a méhnyálkahártya. :)

Két napja 'mintha meg akarna jönni' érzés, mellfeszülés jelentkezett, mensi sehol (hála Istennek) :) Ma a doki UH-n megvastagodott méhnyálkahártyát látott, 14 mm. (Korábban 8-9 mm-nél soha nem volt több.) Holnapra lesz véreredmény. Ugye szerintetek is van baba? :)


2011. febr. 1. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Remélem :)
2011. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom, tiszta hülye vagyok, hsiezn holnap úgyis meglesz a vérvétel eredmnye. De ezen kattogok és olyan lassan telik az idő. :)

Köszönöm a választ. :)

2011. febr. 1. 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:

nagy az esély rá, hisz elég vastag a méhnyálkahártyád. Kíváncsian várom a holnapi eredményt. Remélem megírod.

Megy a drukk!

2011. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első is nagyon drukkol! :)
2011. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az kicsit elbizonytalanított, hogy nekem nem beszélt a doki semmilyen 'felritkulásról', amiről többen is írtak. Nagyon diplomatikus volt, igazi pókerarc. De megértem, nyilván nem akar fölöslegesen hitegetni. A megérzéseim mindig működnek, de most feladták. Ezt annak tudom be, hogy nagyon szeretnénk, nagyon várjuk a Kicsi Kincset és sokszor nyugtatgatom magam. :)
2011. febr. 1. 19:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok, és várom az eredményt:)
2011. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia!


teszteltél?

2011. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A sok-sok biztató jel ellenére sajnos nagyon alacsonyak a véreredmények, az orvosom szerint napokon belül meg fog jönni... :(

Majd legközelebb...

2011. febr. 2. 13:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, csak azt tudom mondani neked amit nekem mondanak mindig, hogy új hónap új remény! Nem feladni!!
2011. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kitartás!
2011. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!