Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem hogy ez...

Megnéznétek a tesztem hogy ez pozi vagy szellemcsík?

Figyelt kérdés
One step teszt,9dpo hajnalban csináltam.az van ráirva higy 5perc után értékelhetetlen ez kb3-4 perc után lett fotózva.de még nem szivodott fel rendesen a festék mert látni felül is az elmosódást.de ha csak 5perc után tünik az el??akkor hogy értékeljem a tesztet???
2018. máj. 30. 08:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen negatív, semmilyen csoda teszttel nem lesz ebből holnapra pozitív. 13-14. dpo előtt semmi értelme tesztelned, de leginkább a nemvárt mensi utáni nap érdemes.
2018. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Látom amire gondolsz, száradás után milyen? Nekem is látszott a one stepen is a 9 dpon! Ha találok képet megmutatom!

Amúgy meg mindenki akkor és annyit tesztel amennyit akar!!!

2018. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igy van sajat dolgom mennyit tesztelek.mivel 2x veszelyeztetett terhes voltam igy az utrogestnt elkezdeném rögtön ha pozi lenne a teszt.de lehet igazatok van es nincs akkora szerencsem. :/
2018. máj. 30. 09:24
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó persze, hogy annyit tesztel de ez az oldal azért van hogy segítsük egymást jótanácsokkal. Ha birkaként lesed ahogy a másik ostobaságot csinál, ezzel okozva magának csalódást, azért lehet szólni! Ne biztassuk már egymást baromságokra! Felesleges lövögetni a teszteket hónapról hónapra eszeveszetten 8-9. dpo-tól.....ha késik, teszt. AZ lesz a biztos.
2018. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok, kérdező nekem is kellett utro ugyanezért! Nemvárt napjától teszteltem mégis, elég az! Nem jelent utro szempontból semmit pár dpo...
2018. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez negatív.


És csatlakozom ahhoz, hogy felesleges a tesztelgetés. Majd ha késik, akkor van értelme, addig meg így csak becsavarodsz.


Amúgy imádom, hogy ezen az oldalon sokan azt hiszik az utro csodaszer. Pedig nem, kizárólag egyetlen esetben segít megtartani a terhességet, mégpedig abban az esetben ha valóban progeszteron hiányod van.

Sajnos sok nőgyógyász vérvétel nélkül feleslegesen tömi a kismamákat a plusz hormonnal. Amiből a felesleget a máj lebontja, szóval ha nincs progeszteron hiányod akkor csak a májad terheled vele. De nem segít.

2018. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Csak azt nem értem miért lettek az értelmes válaszok lepontozva...hogy majd akkor teszteljen, ha nem jön meg. Ezt sose értettem,mire jó elöbb. Minek???
2018. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.hétvégén tesztelek legközelebb .köszönöm a válaszokat
2018. máj. 30. 13:06
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

Azert lettek lepontozva valaszok,legalabb is az en reszemrol,mert bunkok,es nem hasznosak.Nem a kerdesre adtatok valaszt,hanem terez anyat jatszotok.

Had dontse mar el mindenki,hogy mikor es mennyit tesztel.

Nektek is van jogotok eldonteni,hogy normalisan valaszoltok a feltett kerdesre(nem pedig a sajat marhasagaitokat irjatok le)

vagy tovabb gorgettek.Javaslom az utobbit.


Kerdezo!

Sajnos ez valoban negativ.Drukkolok,hogy par nap mulva mar 2 csikos legyen :)

2018. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!