Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetetek lehet baj?

Szerintetetek lehet baj?

Figyelt kérdés
Na szóval bábát szeretnénk es most ugy is alakult hogy mióta elmulot mesi azóta sikerukt is minden nap egyutt lenni. 9 napom maradt n vartig de tegnaptol ram szallt valami virus lazas vagyok fel ment mar 39.1 re is náthás torok fájás.Vettem ra gyogyszer antibiotikumot de felek hogy ha terhes lennek ártok vele. Mivele jelenleg nem magyarországon vagyok igy nyelv tudas hianyaban dokival se tudok beszelni. Na szerintetek ha van baba akkor ártok evvel hogy gyogyszert szedek?
2018. máj. 30. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem többet àrtasz a nèpnek ezzel az íràstudatlansàgoddal... ha netalàn valami nagy bajod lenne hogy mennèl dokihoz? Akkor is azt mondanàd nem èrtesz a nyelvèn? Ha terhes vagy hogy fogsz menni az x hèten dokihoz? Nem èrtem a hozzàállàsod.
2018. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9 nap van menzeszig...még abszolút nincs semmilyen baba akkor sem ha sikeres lenne ez a hónap. Amúgy valaki csak van veled külföldön aki beszéli az ottani nyelvet vagy angolt, mert egy kenyeret azért csak venned kell időnként?! Kérd meg hogy menjen el veled orvoshoz. Meddig vagy kint?
2018. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 het mulva megyek haza.

Kivancsi lennek a te nagy ukran tudasodra .

Mellesleg ha hibasan irok tudod a telfonon van egy olyan amit irasjavitonak hivnak. Es en hiaba irom helyesen ha az hulyesegre javitja. Es nem tudom te hogy birnád ha 39.8 lenne a lazad es alig bitod nyitva tartani a szemed . tuti nem irasjavitoval vacakolnal.Nem a leszolasaidra vagyok kivancsi. Mellesleg mar 2 eve probaljuk a 2 baba lenne. Okostojás velemeny nem kell. azt kivanom neked hogy a te eleted jo legyen es soha ne legyen ilyen problemád.

2018. máj. 30. 16:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves masodik aki van velem ep csak tori a nyelvet egy dokinak nem tudna nagyon beszelni. es koszi a valaszod.
2018. máj. 30. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sikerült is a megtermékenyítés még be sem ágyazódott. Mielőtt gyereket csinálsz olvass utánna a megtermékenyítés folyamatának! Ebben a szakaszban ( pár napja lehetett peteérésed) még vándorol a petesejt. Megtermékenyítéstől ( ami középidőban van) számított 10-14 nap múlva ágyazódik be! Tehát Te még orvosi értelemben véve biztos hogy nem vagy terhes!!! Sőtt, még két hét múlva is el hajtana az orvos, 7-8 héten szoktak első ultrahangra hívni!!! Szóval előszőr inkább olvass utánna a dolgok menetének!
2018. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!