Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 18. Napján a...

A ciklusom 18. Napján a barátom berakta gumi nélkül, kb 5-10 percre, nem ment el, kedden kell hogy megjöjjön. Szerintetetek?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam már egy hete majdnem,a mellemmel együtt,minden teljesen úgy megy mint havi előtt pár nappal,de viszont én a szex elotti napon felfáztam,és még mindig felvagyok fázva. Mostmár valószinűleg nincs baj ?
2014. júl. 19. 06:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom,hogy amint ráérek Aviva tornázok egyet,hátha megjön hamarabb,hogy megnyugodhassak :/
2014. júl. 19. 06:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Na?
2014. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rettentően fáj a hasam, a melleim is, de semmi. És még mindig megvagyok fázva. De semmi :/

Mondjuk 2-3 nap késés szokott lenni :/

2014. júl. 23. 07:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet mindez a felfazas miatt is, az izgulastol is. Valoszinuleg legyengult az immunrendszered, talan ezert a sok tunet. Nem hinnem, hogy ennyitol teherbe estel, bar az esely ugyebar megvan, de nagyon minimalis. En a mult honapban hasonlokeppen szenvedtem menzi elott tobb, mint egy hetig, pedig en fel sem voltam fazva. Viszont a felfazassal nem artana elmenned dokihoz, nehogy eldurvuljon. Jobbulast kivanok!
2014. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biztos tesztelnék a helyedben és menjen az Aviva.
2014. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom!:) mennek a pacsik:)

Kiszamoltam rendesen, es ma kell megjojjon,tevedtem egy napot .

2014. júl. 23. 12:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjott!!!:)
2014. júl. 23. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor megnyugodtál biztos. :)
2014. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!