Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29-30 éves kor közeledtével...

29-30 éves kor közeledtével már nehezebb teherbeesni?

Figyelt kérdés

A tanulmányaim és utána a kötelező legalább 2-3 év munka miatt kb. 29-30 évesen próbálkoznék megszülni első gyermekem. Azt szeretném kérdezni, mennyire nehéz teherbe esni később?

Köszönöm a válaszokat.



2018. máj. 30. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Pont ugyanúgy kell teherbe esni akkor is, és az esélyek egyénenként változóak. Mi például tíz évig próbálkoztunk, aztán 30 fölött jött össze. Pedig egyikünknek sem volt semmi baja.
2018. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Az egyéni szórás sokkal nagyobb. Anyám 39 évesen szinte azonnal teherbe esett... A korral tuti csökkennek az esélyek, node 30 évesen még nagyon fiatal az ember lánya, nem aggódnék ezen.
2018. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Kiszámíthatatlan.


Ha szigorúan vesszük akkor elvileg igen, hiszen a legtermékenyebb éveiden túl vagy. De ezt kizárólag anatómiai szempontból mondom.


Az igazság pedig teljesen kiszámíthatatlan.


Én 29 évesen azonnal teherbeestem amint elhagytuk a védekezést.

2018. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hú ezt szomorúan olvasom. Köszönöm a válaszokat. Maximum hamarabb elkezdünk majd próbálkozni. És csak vagy másfél évet dolgozom.
2018. máj. 30. 20:48
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, 25 évesen, fiatalon, egészségesen elsőre megfogant a baba, de vetéltem. Utána lettek nőgyógyászati gondjaim, 26 voltam, mikor összejött a lányom. Most 30 vagyok, rögtön összejött a kistesó. Szóval abszolút nem törvényszerű, nekem pl. könnyebben ment 4-5 évvel öregebben.
2018. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Kolléganő 35 évesen próbálkozott először, a tabletta elhagyását követő első ciklusban terhes is lett, a 2. gyerek 38 évesen szintén kb. azonnal jött össze. Másik kolléganő 20 évesen szült egy nem kívántat, ami komplikációkkal járt és ezért nem lehetett több gyereke. - Szóval egyéne válogatja. Talán még mindig jobb harminc évesen fél év helyett egy évig próbálkozni, mintsem túl korán egy gyereknevelésre nem alkalmas kapcsolatba és élethelyzetbe szülni...
2018. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
25 voltam mikor próbálkozni kezdtünk. 29 évesen lettem terhes, tehát nehezen jött össze pedig elvileg eü ok nem volt rá. Viszont a második baba második próbálkozásra összejött 30 évesen. Szóval 29-30 évesen simán hamar is összejöhet. :)
2018. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok és amint elhagytuk a védekezést 1. hónapban összejött a baba. Nyilván ahogy idősödik az ember kevesebb az esély de szerintem 30 körül még nincs késő.
2018. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Carragher_x ***** válasza:
30 éves korig jóformán nem csökken a termékenység, de 30 és 35 között is csak egész lassan, az után indul be a nagyobb lejtmenet. De egyébként a kor csak egy tényező, az életmódod nagyobb ráhatással bír.
2018. máj. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Párkapcsolatom alatt 6 évig szedtem fog.gátlót, és 27. évesen abbahagytam, majd kb. 1 hónapra rá terhes lettem. (Talán egy hónap sem volt.)


Aztán a férjemtől 33 évesen lettem terhes kb. 2 hónap ismeretség után.

2018. máj. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!