Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérésnek lehetnek pms...

A peteérésnek lehetnek pms szerű tünetei?

Figyelt kérdés

Elvileg a 12.dpo-n vagyok,gyakorlatilag meg már nem tudom,mert bár az a reggeli méréseim az alaphőmön felül volt,de nagyon ingadozó.


Első 9 napban:

36.6

37

36.5

36.7 ....


Most az utolsó 3 napban 36.9

36.9

37


4-5 napja iszonyat fáradtság(aludtam is délután 3 órát pedig 1et sem szoktam),derékfájás,mindjárt megjön érzés,hasfeszülés,görcsölgetés,mellfájdalom.. minden pms tünetem megvolt,de most triplázva. 3napja,ahogy felugrott a hőm elmúlt. Néha nyilalgat a petefészkem,de az szokott is menzesz körül.


Megmondom őszintén,megfordult a fejemben,hogy mi van ha beágyazódás,így csináltam egy vaterás tesztet,de negatív lett persze...


3 éve próbálkozunk a tesóval,azóta volt 2 vetélésem,teljes kivizsgálásokon is átestem. Több orvost megjártam,abban sem vagyok biztos,hogy valóban volz most peteérésem.


Fél éve voltam orvosnál(szándékosan nem mentem el újra,hátha segít ha nem görcsölök rá)akkor nem volt peteérésem,csak sok pici tüsző szerű ciszta (?) amik nem bírtak kilökődni.

Kezdek megint rágörcsölni,pedig nem szeretnék.


Hőmérőzni most kezdtem el,próbáltam máskor is,de sosem keltem ugyanabban az időben a munkàm miatt ìgy abba hagytam.


Ha 3 napja volt pém,akkor ez a hónap is felejtős mert nem voltunk együtt:(

A ciklusaim 30-40 naposak,ami haladás,mert volt hogy 60 napos volt.


Öntörvényűen elkezdtem szedni a hormeel S cseppeket,28 nappal ezelőtt. Esetleg felerősíthette a tüneteket? Bár fura,hogy most meg minden elmúlt és csak 2 napig voltak meg. A görbémet csatolom,bÁr láthattátok már mert tegnap is tettem ki kérdést a peteéréssel kapcsolatban. [link]


2018. máj. 31. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
37.3-as hővel 19-én volt ovud. Ha jól látom, ovu után 12 napig fenn volt a hő. Mikor voltatok együtt?
2018. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

17.én és 20.án..

Most 3 napja olyan szépen rendeződött a hőm ez zavar össze. Meg a nagy ingadozások.

2018. máj. 31. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!