Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek meddig tartott a mindjár...

Kinek meddig tartott a mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés
Az első terhességem alatt folyton mindjárt megjön érzésem volt, bár akkor vérzés is társult mellé (10.héten sajnos missed ab volt). Egyik éjjel, mintha elvágták volna, teljesen megszűnt. Valószínűleg akkor állt meg a babám szíve. Most 6 hetes kismama vagyok, eddig jelen volt ez az érzés, de szerda óta, mióta szedem a magnéziumot, elmúlt. Nagyon remélem, h a gyógyszer miatt, és nem történt megint baj. Tapasztalatok?
2018. jún. 2. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg nyugodt maradni. Nyilván az előzmények fényében nehéz.. de próbáld meg.


Magnézium sokat segít ezeken a mini görcsökön, így jó esélyed van rá, hogy azért nem érzed mert rendszeresen szeded.


Sokan nem is tapasztalnak "mindjárt megjön" érzést. De olyan is van, akinél hamar elmúlik.


Szóval próbálj meg ne alapozni erre az érzésre.


Nekem pl a 8-9. héten múlt el az érzés, majd most a 10. héten visszatért. Vagyis nem feltétlen kiindulási alap.


Drukkolok!

2018. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, pont erre volt most szükségem.

Boldog babavárást Neked! :)

2018. jún. 2. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem abban az 5napban volt ez a "mindjart megjön" èrzèsem és utana teljesen elis mult. Szerintem ez mindenkinèl más. De biztosan minden rendben van. 😊
2018. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem mindig akkor jött elő, amikor kb. meg kellett volna jönni a mensimnek. Az első trimeszterben volt ez. Most a másodikban még nem volt ilyen. 19 hkm
2018. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindannyiótoknak. Így már sokkal nyugodtabban várom a következő vizsgálatot. Boldog babavárást mindenkinek!
2018. jún. 2. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!