Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. Dpo. Hányinger, hőhullámok...

10. Dpo. Hányinger, hőhullámok, "mindjárt megjön érzés". Szombatra nem várom. Vannak itz akik hasonló cipőben jártak? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel wc papíron egy halvány barnás folt, amiben hajszálérhez hasonló vérdarabka volt. Ez akár lehetne beágyazódás is? Se előtte se utána nem volt folyásom, de tegnap óta érzem ezt a mindjárt megjön érzést. Melleim érzékenyek, olyan mintha izomlázam lenne. Ma hőhullám és enyhe hányinger párosult mellé. Ezek akár a beágyazódás miatt is lehetnek? Járt már valaki hasonló cipőben? Szombatra nem várom. Nem élem bele magam, hogy esetleg a beágyazódás miatt lennék máshogy, de érdekelne olyan személyek története akiknél hasonló tünetek voltak és baba volt a dologban. :-) Persze annak is örülök ha olyanok írnak akik hasonlóan a napokban nem várják és tudunk együtt izgulni. :-)
2017. nov. 28. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Kb. ekkortájt volt nekem is hasonló barnás váladék és mellérzékenység. Baba volt.


A hányinger viszont még korai, az nem babától lehet, mert jellemzően kb. 5-6-7 hetes terhességtől jellemző.

2017. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ebből senki nem fogja tudni megmondani. Meg kell várni a menstruáció elmaradását és tesztelni
2017. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, tudom hogy a hanyinger a terhessegtol nem lehet meg hiszen csak most agyazodna be, viszont kivancsi voltam hogy maga a beagyazodas erinti erzekenyen a testem es minden kis valtozasra reagalok esetleg?! :-) De mindenkepp megvarom a nemvart napjat es terveim szerint ha nem jon meg vasarnap reggel tesztelek.
2017. nov. 28. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

10. Dpo-n olyan hohullamok jottek ram, hogy azt gondoltam klimaxolok. Na meg mondtam is, hogy ugyan mi bajom lehet mert mas kabatban volt en meg 1 szal poloban, azt is legyezgettem magamon. Masnap kiprobaltam egy predictort es pozi lett.:)

A hanyinger 5-6 heten kezdodott. De semmifele beagyazodasos verzest, hasi gorcsot, semmi ilyesmit nem ereztem.

2017. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad a saját tapasztalatodat kedves utolsó! :-)

Annyi változás történt, hogy a hányinger érzet valószínű azért volt, mert valami vírus kerülgetett. Mára hőemelkedés, fejfájás,nátha és torokfájás. A hasam már nem fáj annyira, nincs az az erős "'mindjárt megjön" érzés. Hát, remélem a legjobbakat, szombaton majd kiderül. :-)

2017. nov. 29. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!