Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sürgős! Szerintetek lehetséges?

Sürgős! Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Arról va szó, hogy reggel értem haza egy hosszú utazésból.Egész héten nagyon sokat ettünk.Úgy érzem fel vagyok puffadva azóta is.Nem tudom hogy ez normálise utána néztem és lehet ha terhes vagyok.Ez valamilyen szinten legetséges.Az a lényeg hogy az adatok szerint akkor már 21 hetes kellene legyek. Szilveszterkor volt egy kis petting, kicsit részeg is voltam, de behatolás nem volt. Idáig semmit nem vettem észre hogy erre mutatna.Most viszont megijedtem, mivel az egyik ismerosom is igy jart. Mikor észrevette hogy terhes mar 6 honapos volt. Ha valaki igy tudna segiteni vagy esetleg privatban azt nagyon megköszönném!
2018. jún. 3. 08:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Ti meg tudjátok oldani a teherbe esést behatolás nélkül is?
2018. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem, de olvastam olyat, hogy petting alatt is valhogy bekerülhet a sperma a vaginába...Bocsi hogy nem fogalmaztam elég pontosan
2018. jún. 3. 09:08
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Aztakva.
2018. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Létszives fejtsd ki
2018. jún. 3. 09:12
 5/33 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, hogy ne nézzetek hülyének , csak tényleng félek és paranoiás vagyok .
2018. jún. 3. 09:19
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy terhes. Azért ez nem ilyen egyszerű. :D de hogy megnyugodj, csinálj egy tesztet.
2018. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Ha már ennyi idős lenne a magzat akkor már rég észre vettem volna? Menzi meg minden volt idáig. Csak nagyon félek. A tesztet csak ugy kiadjak?És még annyit hogy szinte folyamatosan azt érzem hogy pisilnem kell, lehet ha felfáztam

Az utolsonak koszonom kicsit megnyugtattal

2018. jún. 3. 09:34
 8/33 anonim ***** válasza:
78%
De, hogy ne nézzünk hülyének? 6 hónapos terhesen már bőven a magzatmozgást is éreznéd, azonkívül mitől lennél terhes?
2018. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Kamu, vagy full bolond vagy.
2018. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
A 21dik hét még 5 hónap és azért gondoltam így mert ahogy írtam egyik ismrősöm 6 honaposon elment dokihoz hogy valami van a köldökével és kiderült,hogy terhes. Én puffadást érzek és megijedtem hogy velem is ez történt.
2018. jún. 3. 09:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!