Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15. dpo-n még fennt van a...

15. dpo-n még fennt van a hőm, menses sehol. Ha a 13. dpon totál negatívat teszteltem, akkor holnap ne is teszteljek még igaz?

Figyelt kérdés

2-3nap alatt ha babás lennék,emelkedne a hcg annyit,h kimutassa?


A 13.dpon egy olcsó vaterással teszteltem,de olyanom már nincs :)


2018. jún. 3. 11:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem amúgy,annyi hogy 5 napja kb néha görcsölget a hasam,pedig nekem soha nem szokott.
2018. jún. 3. 11:18
 2/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy olcsó nem jelent semmit.Én pld tök gagyi teszteltem és pozitív lett.Elvileg a 12nap környékén fejeződik be a beágyazódás és onnantól 2-3 naponta duplázódik a hcg a szervezetbe.Az, hogy a hőd fent maradt nem jelent sajnos semmit, persze lehet terhesség de pld nekem csak mensi 2-3 napján esik le a hőm olyankor ez nálad is előfordulhat.

Holnap reggeli első vizeletből nyugodtan tesztelhetsz ha szeretnél.

2018. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Muti a görbét! Nekem a kisfiamma 15. Dpo-n alig látszott a pozitív.
2018. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Remelem azert nalam jelent vmit h nem esik le,mert menzesz elott 1 nappal mar 1 eve minden honapban leesik. 1 eve merem a homet. 13 napig volt eddig meg fent. 14.napon pedig reggel megjott,de 1-2 napot ettol fuggetlenul csuszhatott a pém,mert fokozatosan emelkedett meg a hőm. 36.4az alaphom,ovukor 36.3,majd 36.5,36.6,36.7,36.8 es azota 36.9.

Kepfeltoltessel most nem tudom megosztani. Aplikaciom van.

2018. jún. 3. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Késésnél tesztelj. A dpo-zgatás vagy bejön vagy nem, magadat szívatod vele.
2018. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia. Ma vagyok a 13. Dpon. Sajnos a vaterás tesztem nekem is negatív. (Nekem van még belőle, minden nap tesztelek amíg meg nem jön)

Én tegnapra nem vártam, nem is jött, de később is volt ovum, ciklusom 17. Napján. Kb 2 órája pisiltem, és mikor megtöröltem magam 1 kicsit rózsaszínes volt a papír. Gondolom a menzi előjele. Azóta mondjuk nem vérzek. Most 1 kicsit fáj a mellem, de én már nem élem bele magam semmibe.

Ildi

2018. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ma sem jött meg. A claerblum nagyon halványan pozi. :) holnap tesztelek digitálissal.

Ildi

2018. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Talán ez nem lesz olyan szemcsés

2018. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem sajnos megjött. Szurkolok neked kérdező. Mi újság veled? ;)
2018. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez negatív. Kellene egy függőleges csíknak is lennie a nagyobbik ablakban.
2018. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!