Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olyan érzéseim vannak ami arra utal hogy babás vagyok,mellfájdalom,ha hozzá érek is már fáj. Párommal 2 hete voltunk együtt, előtte néhany nappal múlt el.Görcsölök is mintha meg akarna jönni,fáradékonyabb vagyok+ hányingerem van. Csináltam tesztet 2 csík volt igaz az egyik halványabb de látszott. Voltam ma orvosnál, viszont nem láttak semmit még,nem tudom hogy bízzak e a jelekben vagy csak valami más lehet az oka? Az is lehet hogy csak szimplán be beszéltem magamnak? Menstruációm mostanában jött volna meg vagy ezen a héten kéne,de előtte sosem szoktak ilyenek lenni,nem tudom mit csináljak.
2018. jún. 4. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nem látott semmit az orvos mert nagyon korán mentél. Tényleg látszott a második csík? Akkor egy hét mulva ismételd meg a tesztet és úgy menj orvoshoz.
2018. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elolvastad te a teszt használati útmutatóját??? Vagy csak unalmadban fárasztod itt a népet ilyen hülye kérdéssel?

Najó, segítek: 1 csík=nem terhes, 2 csík=terhes

2018. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam, és tudom is használni,csak a másik is látszott csak halványabban,de lehetett látni attól. Képet kérsz esetleg?!
2018. jún. 4. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem baba van a dologban :) lehet késöbb fogant és azért nem látott még semmit az orvos pár nap múlva tesztelj ha addira se jönne meg..ha pozitív lesz a teszted akkor ujra orvos.sok sikert :)
2018. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jún. 4. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Felrakod a tesztről a képet? :)
2018. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a vizeletből kimutatós teszteknek utánajártam anno, úgyhogy csak a bizonytalanság elkerülése végett: nincs fals pozitív teszt. Tehát ha két csíkot látsz a teszten (akár halványan) is, terhes vagy. Egyébként egy pár nap múlva (szintén reggeli vizeletből) ismételt teszt valószínűleg már nem ad olyan halvány választ :)


Az orvos teljesen érthető módon nem látott semmit. Én valamikor a nem várt menzesz után két héttel mentem először orvoshoz, és még akkor is csak a szikhólyag látszódott.


Hogy bízz-e a jelekben: azok tünetek, utalhatnak terhességre, de nem azok bizonyítják. Viszont a teszt az tényleg egyértelműen kimutatja, ha pár nap múlva megismétled, már nem is halványan. :)

2018. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!