Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 24-én volt meg u. A...

Április 24-én volt meg u. A ciklusaim 31-35 nap körüliek. Negatív lett a teszt hétfőn. Medilab. Ma a 43. Napon járok. Mensi sehol. Negatív teszt ellenére mégis terhesség?! Volt akinek nem mutatott a tesz mégis terhes volt Hányadik héten mutatott?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy terhes, viszont ideje lenni dokihoz menni, hogy kiderüljön mi az oka annak, hogy nem jön meg.
2018. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Ha a teszt negatív, sajnos szinte biztos, hogy nem vagy terhes.Hasonlóan jártam tavaly november végén-december elején megvolt, januárban nem jött meg azt hittem összejött a baba, de a tesztek negatívak voltak.Elmentem dokihoz, azt mondta, hogy egy késői peteérés okozta a közel 4 hetes késést.
2018. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!