Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem merem megnézni a tesztet,...

Nem merem megnézni a tesztet, félek a pozitívtól?

Figyelt kérdés

3 hete voltunk együtt először a barátommal, akkor evszítettem el a szüzességem,azután minden héten egyszer. Gumival védeleztünk,de félek hogy valahogy mégis került előválasék belém.

Mivel 12 napja fáj a mellem ,oldalt inkább. Pár napja mintha görcsölgetne a bal petefészkem, hasmenésem van,görcsöl a hasam, a gyomromtól hányingerem van.

Vettem tesztet,de annyira hihetetlenül félek,hogy még nem mertem megcsinálni.

Amit bemegyek a fürdőbe, hogy na most megcsinálom,elkezd dobogni a szivem,izzadni kezdek, annyira felhúzom magam,hogy az ákulás határán állok.

Valaki tudna valami módszert amitől megnyugodnék picit?

Mennyi az esélye a terhességnek?:(((

20L



2018. jún. 1. 08:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Kb. nulla az esélye. A teszteléshez érdemes megvárni, hogy késsen a vérzés. Késik egyáltalán?
2018. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos össze-vissza jár,hol kimarad 1-2 hónap,holnnem.

kezelt inzulinrezicstenciám van, valamint pár ciszta a petefészkemen,de évek óta nem volt vele baj.

Utoljára április 15-én volt meg.

A menzesz előtt is szokott feszülni a mellem,alhasam fájni, de csak 2-3 nappal. Most már 12 napja....ezért nem hiszem hkgy attól van,hogy meg dog jönni.

2018. jún. 1. 08:27
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

20 éve védekezünk gumival. :)

Van, hogy csak a legolcsóbb lidl-set vesszük.

Soha nem volt gond. :) Ki se szakadt.

Az egyik legmegbízhatóbb fogamzásgátló módszer.


A melled azért fáj, mert most vesztetted el a szüzességed. Hormonális változásokat okoz a testedben. Az is gyakori, hogy ilyenkor a lányoknak késik 1-2 hetet rendszeres ciklus mellett.

😆 Szoktam mondani, hogy ilyenkor gondoskodik róla a természet, hogy eléggé megijedj hozzá, hogy ne merj védekezés nélkül szexelni.


Nyugodtan csinálj egy tesztet. 🙂 Legalább megnyugszol. Az idegeskedés miatt is késni fog.

2018. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Minnel hamarebb megcsinalod annal jobb lesz, ha terhes vagy a teszt nelkül is az leszel ha nem vagy akkor meg megnyugodhatsz, hogy nem vagy az, ennyi
2018. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
20 éves vagy. Ennyi idősen azt hinné az ember, fel tudod fogni, hogy a gumi helyesen használva véd a terhességtől. Ha így besikerül a baba, komolyan mondom, tartsd meg. :D
2018. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy helyesen használja-e.

Mert helyes használattal fel se merülhetne, hogy előváladék kerülhetett belé...


Vagy mégis hogy gondolnád kérdező?

2018. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csinàld meg a tesztet, ha a gumi nem szakadt ki esélytelen, hogy terhes legyél.
2018. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mindig orál után húzta fel a barátom a gumit, nem mosott előtte kezet. Szóval ha megfogta a farkát, és ha valahogy ramehetett akár egy csepp előváladék is a kezére és úgy fogta meg a gumit.....
2018. jún. 1. 08:49
 9/22 A kérdező kommentje:

A barátom azt mondta ő egyszer sem vette észre hogy kiszakadt volna. Minden alkalom közül csak 1x ment el a gumiban bennem.

Máskor kivette előtte.

2018. jún. 1. 08:49
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjál már le, nem vagy terhes. Tesztelhetsz, teljesen negatív lesz.

Egyáltalán hogy tudod élvezni a szexet, ha ezen rágódsz? A gumi teljesen megbízható megfelelő használat mellett. A barátod kezén kb. 10 másodperc után hal el a sperma.

2018. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!