Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra, hogy olvasotta...

Van esély arra, hogy olvasottak befolyásolják az elmém és tüneteket produkálok?

Figyelt kérdés

A napokban nagyon sok abortuszos történetet olvastam, amit mások osztottak meg anonim módon, és legalább 5-6 olyat elolvastam, amiben az volt, hogy gyógyszer mellett estek teherbe és nem is tudtak róla.


Igazából lelkiismeretesen szedem a gyógyszert (nyilván), sose volt még hogy kihagytam volna egy szemet is, olyan volt, hogy eggyel többet vettem be, de ugyanúgy mindig megjött, ugyanazon a napon. És szerintem túl sok ilyen sztorit láthattam, mert azelőtt SEMMI bajom nem volt, de most meg már furán érzem magam és a derekam alatt is húzódik. Lehet hogy az agyam produkálja ezt? Csak mert én hajlamos vagyok rá.



2018. jún. 6. 23:05
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy csak haluzod, de lehet hogy terhes vagy, 50-50
2018. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Persze hogy lehetséges hogy betémázod.

Az olvasottaktól jobban figyelsz a testedre és lehet amit észre sem vennél azt most észre veszed.

Én is így vagyok!

Veszélyeztett terhességgel a normális méhnövekedés érzésével is orvoahoz szaladtam mert témáztam.

Egyébként aki fog.gátló mellett esett teherbe ott vmi befolyásoló tényező van a dologban.

Antibiotikum,hasmenés stb.

Én 3 évig szedtem nem lettem terhes aztan szültem.

Utána 5 évig szedtem nem volt probléma kivéve mikor hasmenéses járványba bele estem.1 hétig ment a hasam.terhes is lettem.persze nem mondom hogy gyógyszer mellett lettem terhes mert így olyqn mintha be se szedtem volna.

Csak sok nőnek jó indok vmire fogni...

2018. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miután megszületett a fiam, annyira ráparáztam, hogy nem akarok terhes lenni, hogy simán produkáltam a tüneteket. Biztos voltam benne, hogy terhes vagyok.

Most már 5 éves, nincs tesója (nem is szeretnénk).


SZóval igen, be lehet képzelni, ha nagyon akarod, vagy épp nagyon nem.

2018. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!