Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 11 nap múlva tömik a lyukas...

11 nap múlva tömik a lyukas fogamat,3 hete tudom, hogy az, de nem tudtam előbb menni, mert nagyon beteg voltam tüszős mandulával. Nem fáj, van rá esély, hogy addigra már húzni kelljen?

Figyelt kérdés
Sajnos előbb nem kaptam időpontot, mert 2 hétig tüszős mandulagyulladásom volt, a fogorvosom pedig most jön vissza szabadságról, április 9-én tömik a fogamat. Nem fáj egyáltalán, de van rá esély, hogy addigra olyan állapotba kerüljön, hogy gyökérkezelni, vagy húzni kelljen? 20 éves vagyok.

2018. márc. 29. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy húzni kellene.
2018. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Még ami fáj, azt is általában orvosolni lehet gyökérkezeléssel, a húzás miatt akkor kéne aggódnod, ha már hetek vagy hónapok óta fájna.

2018. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ááá, biztos nem!!:)
2018. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!