Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 6 nappal...

Menstruáció előtt 6 nappal 20mm-es tüsző még lehet baba?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál mert az elméletileg kiszámolt ovum után pecsételtem 3 napig. Azt hittem már volt ovum, tehát akkor most mégsem? Mellé szedek vitamint és folsavat is. Valaki volt mar hasonló helyzetben? Még összejöhet a baba vagy a közelgő menstruációm miatt ez már nem lehet?

2018. jún. 8. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt tüszőrepedés, nem közeleg a menstruáció sem. Az mindig repedés után kb. két héttel jön. Ha pl. 40. ciklusnapon volt repedés, 54-55. napra váható a vérzés, késésnek is innen számít.
2018. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor most felborulhatott ez a ciklusom? Mindig 31 napos szokott lenni. Május 15-20-ig volt az utolsó vérzésem. Ovum kb 25-31 között számoltam ki és a legesélyesebb a 30-a volt a 16. ciklusnapom. Utána 2-3-4 kis pecsetelés volt has fájás puffadás és itt meg is lepődtem, sose volt ilyen. A következő vérzés elv. 14-én lenne, de ezek szerint nem most lesz. Teljesen belezavarodtam már...
2018. jún. 8. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval tegnap nem jött meg?Nincsenek pms tüneteid sem?
2018. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem jött még meg. Hát lehet már kezdődök a hasgörcs egy kicsit sajnos kb az elmúlt 30 percben. EGyütt voltunk még az UH után 2. és 4. nap is hátha akkor valami történt. Menzesz eslőtt is szokott fájni a hasam csak akkor elég erősen, most meg gyengébb.
2018. jún. 15. 19:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és krémes fehér folyásom van és borzalmas aluszékony.
2018. jún. 15. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál? :)
2018. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem, mert még ez kis késés :) ha hétfőig nem jön meg akkor csinálok.
2018. jún. 16. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!