Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abba hagyhatom egy nappal...

Hanga86 kérdése:

Abba hagyhatom egy nappal előbb a Closty szedését?

Figyelt kérdés

Ma voltam Uh-n,a ciklus 13. napján,ahol a doki egy 24mm-es domináns tüszőt látott de félek,hogyha beszedem még holnap is,megint hatalmasra nő és nem reped meg. Pár hónapja így jártam, műteni is kellett... Ha ma abbahagyom akkor azzal már nem kavarhatok be,nem? Feszít már, úgyh remélem megreped végre. Sajnos szurit nem ad és több uh sem lesz már ebben a ciklusban... 30-32 naposak a ciklusaim,11.hónapunk.

Köszönöm a válaszokat!



2017. okt. 31. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Orvos mit mondott? Repesztőt nem kaptál? Főleg az előzmények miatt.
2017. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazán van értelme elhagyni az utolsó tablettát, mert a closty hatása elhúzódó, úgyhogy igazából a teljes ciklusom keresztül hat, csak egyre csökkenő mértékben, így nem lesz se pro, se kontra hatása (ugyanígy, ha vki elfelejt bevenni egy szemet az 5 napos ciklus alatt, semmi nem fog történni). Inkább az a baj, amit az előző válaszoló is írt, hogy repesztőt kellett volna adni, mert lehet, hogy azért cisztásodsz, mert a closty jól hat és szépen érik a tüsző, csak nem reped. A másik dolog, hogy lehet, hogy neked a fele is elég lenne az adagnak, pl napi 25mg is, ha 50-et szedsz, stb.
2017. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem egyszer kérdeztem már tőle a repesztőt de nincs rá szükségem szerinte és nem állt hozzá túl pozitívan 😞

Előző kúrában is napi egyet szedtem,az 5-15napig.

2017. okt. 31. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
5-15??? Dehát az nagyon sok! Nem 5-9?
2017. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 napig? És közben csak 13. nap volt uh?
2017. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elküldte az előbb, befejezetlenül.

Szóval, van olyan, h 8-10 napig szedetik a clostyt, de csak akkor, ha az 5 napos maximum adagnak (ami napi 150 v 200 mg, már nem emlékszem), nincs hatása, azaz nem nő domináns tüsző. De ilyenről, hogy napi 50 mg 10 napig, még nem hallottam.

2017. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindegyik Clostis hónapban így kellett eddig szednem,h 10 napon át,napi egy merthogy van peteérésem csak kicsit ràsegítünk.

De lehet hogy ma hajnalban repedt? Mert már bem érzem,hogy feszít? Most még jó ha együtt vagyunk? Az még időbe van?

2017. nov. 1. 08:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még jó, ha együtt vagytok. De ne szedd tovább. Ha van peteérés és csak rásegítésnek kell, bőven elég 5-9. napig (azaz öt nspon át szedni). Keress rá, ez a normál adagolása, ettől akkor szoktak eltérni, ha van vmi speciális körülmény, de az baromi ritka, hogy 10 napig szedetik.
2017. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsónak is a választ. Ma már nem vettem be. Én sem találkoztam ilyen adagolással,de szerinte ez így jó nekem...sajnos csere érett lett ez a dokim is 😞 Hihetetlen hogy nem lehet normálisat találni.

Próbálom most pár napig minden nap elkapni a férjem,hisz ki tudja mikor van a napja.

2017. nov. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!