Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez beagyazodas lehet?

Szerintetek ez beagyazodas lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vasarnap coltunk egyutt a parommal.elmeletileg a naptaram szerint ma lenne ovulaciom de hamarabb lehetett mert hetfon es kedden is magas volt a hom,ereztem is de meg is mertem.most viszont nem olyan magas picivel lentebb ment de igyis hoemelkedesem van.szoval vasarnap voltunk egyutt hetfon kedden lehetett pete eresem,tegnap is egyutt voltunk.szoval eltelt 5nap aktus ota.es esetleg 4 3 pete eres ota(?) most viszont a bal petefeszkemnel pici fajdalmat erzek.ez lehet beagyazodas mar vagy most ovulalhatok de viszont a vasarnap esti szeretkezes tuszorepedest okozhatott? Szerintetek? A folyasom nem nyulos hanem inkabb kemenyebbnek tunik most.szerintetek megfogant es beagyazodik vagy pedig most ovulalok?es akkor a tegnapi egyuttlet is jokor volt? Nagyon vagyunk mar egy picurra ,mar minden megvan csak o hianyzik.ez a 2.probalkozasunk.:)


2018. jún. 8. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A megtermékenyítés után a megtermékenyített petesejt 7 napig vándorol a méh felé, szóval ha vasárnap voltatok együtt, ez nem az lesz.

Valószínûbb, hogy most van peteérésed.

2018. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Képzelődsz
2018. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oh,rendben akkor igy minden vilagosabb.tehat ha hajnalban 1korul voltunk egyutt akkor.nagy valoszinuseggel elkepzelheto hogy baba lesz majd belole??
2018. jún. 8. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pár szexel a jó időben (érett pete), 25% a statisztikai esély. De totál felesleges erre tippeket kérni mert nem tudhatod te a 25-ben vagy a 75-ben leszel-e.
2018. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Lehet. Ha célba érnek, ha gyorsak, ha tényleg akkor volt pé. Ezt senki senki se tudja.
2018. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hat gondoltam hogy lehetseges meg olvastam hogy 25%az eselye. drukkoljatok kerlek :) es majd megirom hogy ha lett valami :) ha majd nemjon meg a mensi
2018. jún. 8. 18:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Skacok rosszul irtam az infokat.csutortokon volt pete eresem egyutt is voltunk a parommal ..persze a naptaram szerint hetfotol kozepes a teherbe esesi lehetoseg..vasarnao voltunk egyutt es utana meg csutortokon ovukor.
2018. jún. 10. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd, tökmindegy. Peteérés előtt 2-3 nap, utána 1-2 nap teherbe lehet esni HA olyan a szervezeted és mákotok van. Felesleges ennyire túlspilázni, ha együtt vagytok kétnaponta, elcsíphetitek, de hogy lesz-e baba az 50-50: vagy igen vagy nem.
2018. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!