Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely van rá, lehetek...

Mennyi esely van rá, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megszakitassal vedekeztunk a ferjemmel,meg idoben kint volt a tema, de nagyon kozel,utana letusoltam a menzeszem kozepenel jartam kb.

Egy het mulva kell megjonnie a kovetkezonek.Azaz kb 3.hetben lehetek(ha...).Kicsit felek, mert alhasi fajdalmaim vannak(lehet csak felfaztam),de sokat is kell pisilnem.Lazas is voltam, pedig nem szoktam beteg lenni.A mellbimboimon pedig az apro "gocsortok"erzekenyek, es kisse feheresek lettek.Elmeletileg menzesz alatt 1-2% a terbeesre az esely, es ugye pont kin volt,de nagyon kozel...szoval nagyon keves esely van ra elmeletben, de furcsak ezek az "elojelek?"szoval legyszives valaki, ha tud, nyugtasson meg/vilagositson fel!(?)Koszonom szepen!:)



2018. jún. 8. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Tehát kb ovuláció idején szexeltetek, és nem biztos, hogy időben kihúzta. Olyan 15-20% az esély. Ami ugyebár túl sok annak, aki nem akar gyereket. A megszakítás nem védekezés.
2018. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Ha megfelelőek a ciklusaid 28-30 naposak akkor menszesz alatt 0.01% esély van a peteérésre.

Anélkül meg nincs terhesség.

Amúgy fogantatástól a 3. Héten már kimutatja a teszt is.

Ha nagyon aggódsz vegyél egy tesztet.

Írj majd hogy mi a helyzet!

2018. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!