Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS, ma derült ki! Mik a...

PCOS, ma derült ki! Mik a tapasztalatok, hogyan lehet emellett mégis teherbe esni? Mivel tudnék segíteni a szervezetemnek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 12:51
 1/7 anonim válasza:
53%
Szia! Sajnos erre a kérdésre nem tudok válaszolni, de megkérdezhetném, hogy hogyan derült ki? Milyen vizsgálattal? Köszi
2010. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Gyógyszert nem kaptál??

Én nem kaptam és én a cickafarkfű és a palástfű teát ittam!!A diagnózis után 1évvel terhes lettem!!A diéta is segít és az egészséges életmód+a mozgás!!

2010. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
1válaszolónak!!Általában teljes hormon vizsgálat+UH-vizsgálat!!És a nőgyógyász általában elküld endokrinológiai rendelésre!!(Nálam így volt)
2010. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uh, hormonvizsgálat, endokrinológus.
2010. jún. 16. 13:28
 5/7 anonim válasza:
1.válaszadó vagyok. Nagyon köszönöm a választ. és bocsánat, hogy beleszóltam.:-)
2010. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem fél éve derült ki. Fontos a szénhidrát szegény diéta (csak ajánlani tudom a 160 szénhidrát diétát alacsony glikémiás indexű ételeket) és a rendszeres testmozgás is fontos. Rengeteget fogytam, a hajam szebb, a pattik eltűntek, stb. És a ciklusom is kezd rendbejönni. Gyógyszert nem kellett még szednem. Ha lenne még kérdésed, vagy bármiben tudok segíteni, írj nyugodtan privit is!
2010. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

PCOS vagyok, s nekem volt egy műtétem még okt. elején, ahol kiégették az apró tüszőket mindkét petefészkemben.

Aztán jött egy hónap szünet, majd két hónap closti (hozzáteszem a műtét előtt a closti nem használt), s február elején pozitívat teszteltem. :):):)

Előtte szedtem a merckformint, de orvost váltottam, aki azt mondta, hogy felesleges, ne szedjem. Ez a doki műtött meg, s neki köszönhetem a mi kis manócskánkat!

Kitartás!

23 hetes kismama

2010. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!