Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nincs most pattamad az...

Miert nincs most pattamad az arcomon?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjonnie de nekem szokott sokszor kesni. De mindig pattanasos szoktam lenni legalabb 1 2 kibujik mindig most meg semmi
2018. jún. 10. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Lehet a nap jótékony ereje, mivel a teherbeesés kategóriába írtad gondolom terhesség se kizárt, az is hathat így (másnál meg ellenkezően) de emiatt nem örülnék még előre. Meg lehet még nő holnapra pattanásod is... Csinálj egy tesztet, ha olyan sokat nem szokott késni. 1-2 napot szokott vagy jóval többet?
2018. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom azt várod hogy "hát azért, mert terhes vagy!" de ez nem ilyen egyszerű. Sokminden befolyásolja a bőrünk állapotát.

(Nap, folyadék, előző 1-2 nap táplalkozás, faradtság, ciklusbeli változások, stressz, nyugalom, fronthatás, lelki bajok, levegő szárazsága, 35 fokok, cukros étel-ital, kialvatlanság/kialudtság, stb.)

2018. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja hat ertem hat nekem ossze vissza. Pl mostanaba 2 3 honapja 30napra megjott elotte meg 27 napra jott meg. De igy mostanaba nagyabol pontosan jott meg de elotte kesett

Mar 18 napot is. Parhonapja jon meg pontosan.

2018. jún. 11. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!