Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár csepp barnázás, mensi...

Pár csepp barnázás, mensi előtt 1 nappal? Eddig sosem volt barnázásom, ma volt és már pár napja menziszerű görcseim vannak. Lehet baba?

Figyelt kérdés
4-én volt ovum a ciklus.hu szerint,szedtem a cickafark tabit,aztán ittam a palástfű teát,amit még most is iszok,meg vasat szedek.nagyon szeretnénk babát.2naponta próbálkoztunk,ez volt az első teás hónapom.már van egy 17hós fiunk,ő elsőre összejött és egész terhesség alatt nem volt semmi tünetem,mégis amikor meg kellett volna jönnie,éreztem,hogy nem fog,mert baba van és igazam is volt.most ezt nem érzem,csak félek,hogy megjön.holnap kellene megjönnie.szerintetek baba lesz?holnap reggel 25össel tesztelhetek?
2010. jún. 16. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
én is most barnáztam életemben először...aztán megjött:( én azért tuti tesztelnék, sok sikert hozzá:)
2010. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia

megcsináltam reggel a tesztet és halvány pozitív lett.

2010. jún. 18. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!