Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás után elmegy a baba?...

Barnázás után elmegy a baba? Mivel segítitek, hogy ne menjen el?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt a doki mondja meg sztem nem mi...
2010. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azonnal orvos. Valószínű felír Utrogestant.

De lehet csak most jönne meg ha nem lennél terhes.

Nem feltétlen jelent rosszat, de én megmutatnám magam orvosnak.

2010. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Latott orvos es utrogestan irt fel,de nem mondta meddig szedjem, csak hogy 3*2-öt. Csak érdekelt mások véleménye is
2010. nov. 30. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is barnáztam 5. hét környékén, Utrogestant kaptam 2x1 naponta, most vagyok 10+3 hetes, és tegnap tökéletesen rendben volt a baba:D éppen alukált, mikor néztük:D Nekem a 12. hétig kell szednem, utána fokozatosan elhagyni! Remélem segítettem!
2010. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat, akkor én is szedem, két hét múlva kell vissza menjek és akkor rá kérdek, de ha egyből le akar állítani, akkor majd szólok, hogy mások fokozatosan állnak le róla.
2010. nov. 30. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván addig kell szedned, amíg van gyógyszered, gondolom, az orvos direkt olyan adagot írt föl, amit jónak látott. Ha elfogy, kérdezz rá, hogy kell-e még szedni.
2010. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak 5 napi elég ez az adag. De itt mikor elkeztem utánna olvasni, mindenki azt irta 12 hetes korig kell szedni.
2010. nov. 30. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
írass még föl annyit,hogy elég legyen.Ha hirtelen abbahagyod az talán még rosszabb!12.hét körül fokozatosan kell abbahagyni.
2010. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!