Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annak ellenére hogy megjött,...

Annak ellenére hogy megjött, lehetsèges terhesség?

Figyelt kérdés
Olyanról már hallottam, hogy jelentkezik vérzés, de az minősègèben más mint eddig. Olyan lehet, hogy talán kicsit gyengébben, de rendesen megjön és mégis terhes valaki? Igaz, hogy már lassan egy éve próbálkozunk, de eddig nem voltam az a fajta aki ebeszéli, korán tesztel stb. Viszont 3 napja -amióta elmúlt a vérzés- kibírhatatlan fejfájásom van. Meg meg szédülök, émelygek... sosem volt még ilyen velem. Nyilván veszek.majd tesztet (talán) csak az, hogy lehetséges e a fenti helyzet. Vagy hogy valakivel történt e már ilyen.
2018. jún. 15. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nullához konvergál a valószínűsége, de tesztelj, hogy megnyugodj.
2018. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ufipufi válasza:
100%
1ik baratnomnek 5honaposan is volt meg renszeres mensesze.
2018. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az időjárást okolnám.
2018. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán reménykedek abban hogy terhes cagyok, csakfelmerült vennem ez a kérdés.
2018. jún. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!