Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy megtermékenyít...

Lehetséges hogy megtermékenyítés történt?

Figyelt kérdés
Máj.7én voltam együtt a párommal,viszont először az óvszert véletlenül fordítva tette fel,észrevette hogy úgy nem tudja letekerni,majd utána átfordította,és úgy folytattuk...Most a napokban,görcsölget néha a hasam,és sok a hüvelyváladékom is(sokféle szìnű,tejszerű) illetve sokkal szomjasabb is vagyok mint eddig. A menstruációmnak majd 3nap múlva kell megjönnie. Tesztet már csináltam,és negatív lett,viszont sztem koran vegeztem el. Szerintetek?

2018. máj. 23. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Milyen szép hivatalosan Kérdezted :) szerintem nem történt megtermékenyítés, tini koromban sokszor raktuk fel fordítva az óvszert és sosem lettem ettől terhes. A tüneteid meg nem terhestünetek, a tesztet viszont tényleg korán csináltad.
2018. máj. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. máj. 23. 06:48
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
"illetve sokkal szomjasabb is vagyok mint eddig". Akkor viszont ez terhesség lehet!
2018. máj. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Nyugi, kevés az esélye. Mi megszakításos módszerrel csináljuk, nem életbiztosítás de az előváladékban elhanyagolható mennyiségű ivarsejt van. Persze egy nőgyógyász sosem fogja azt mondani, hogy erre alapozhatsz, de nagyon kicsi az esély így teherbe esni.

A tejszerű váladék sem a terhesség jele, ilyen a hüvelyflóra. Ha nincs más tünet (viszketés, fájdalom) akkor ez nem utal semmi fertőzésre. Ha gondolod használj Gynoflor tablettát, az segít visszaállítani a megfelelő ph-t.

A teszt amúgy már kimutathat terhességet, de az esedékes menstruáció után 1 héttel már tuti kimutatná. De szerintem nincs miért aggódnod, ez nem necces szitu ami történt.

37N

2018. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!