Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a beágyazódás előtt erős...

Ha a beágyazódás előtt erős PMS tüneteim vannak, biztos, hogy nem lesz baba?

Figyelt kérdés
Jövő hét hétvégén jön meg elvileg, 2 napja voltunk együtt a párommal (előtte nem volt rá módunk). Azóta görcsölök, fájnak a melleim, többet kell pisilnem, hasmenésem van. Ilyen erős PMS tüneteim utoljára kamszként voltak, mikor csak pár éve menstruáltam. Nagyon "megjön" érzésem van, pedig ezt amúgy nem nagyon szoktam érezni, vagy csak közvetlen mensi előtt 2-3 nappal. A ciklusom pedig pontos, nem hiszem, hogy előrébb csúszott volna csak úgy, mert semmi sem változott az életmódomban, ami indokolná. Korábban biztosan nem jöhetett össze, szóval azt kizárhatjuk.
2018. jún. 16. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 napja voltatok együtt,akkor szerintem lecsúsztatok a peteérésről.
2018. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi se biztos. Vagy 10 éve nem volt ilyen rövid ciklusom, mint most. 26 napra jött meg, amúgy 30-32 napos, minimum 28-29 de az is ritka. Nem is tudtam hova tenni a mindjárt megjön érzést, azért ránéztem a naptáramra, azt írta 5 nap múlva jönne meg. Erre másnap jött. Szóval ilyen is van.

Ha neked múlt hét végén volt ovud, akkor viszont túl késői az együttlét. Ha késett az ovud, akkor jó lehet. De a PMS nem zárja ki a terhességet.

2018. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A PMS es a kora terhesseg tunetei majdhogynem megegyeznek. Angol oldalakon nagyon jo leirasok vannak, ha tudsz angolul keress ra.

Ket nappal peteeres utani egyuttlet es egybol gorcsoles stb. inkabb lelki vagy fertozeses eredeto lehet, de ki tudja. En evekig figyeltem es rendesen kevertem a varandossag tuneteit a pms-sel. Es amikor epp 100%osan meggyozodesem volt, hogy megint meg fog jonni, na akkor nem ktt meg :-).

2018. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!