Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett késett...

Fogamzásgátló mellett késett egy napot, terhesség?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek(yasminelle)és legutóbb késett egy napot a megvonásos vérzésem. 1.nap nem nagyon volt meg, aztán utána rendesen "darabosan", néha friss vérrel(de inkább alvadt)megvolt. Bár ennél jobban meg szokott lenni, de 2 hónappal ezelőtt nem tartottam meg a 7 napos szünetet, előző hónapban meg emiatt nem nagyon volt meg(1 napig véreztem rendesen, többi nap barnáztam). Viszont azt gondoltam, hogy a kihagyás utáni 2.megvonásos vérzés már normális lesz és közelített hozzá de nem volt ugyanolyan erős.

Semmi tünetem nincs, ráadásul végig megszakítással is védekeztünk, de valamiért nagyon aggódom hogy terhes vagyok.

Szerintetek esélytelen?



2018. jún. 17. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok esélyt terhességre.
2018. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs azzal, amit írsz.
2018. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tíz évet meghaladó fogamzásgátló szedés mellett bizton állíthatom, hogy gyógyszer mellett sem mindig ugyan azon napon jön meg a szünetben. Nem vagyunk gépek.


34/N három gyerekes anyuka

2018. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászok szerint a megvonásos vérzés nem igazi menstruáció, csak a nők ,,bolondítására" találták ki, de nem jelenti azt, hogy ha nem szedted rendesen mondjuk, akkor nem lehetsz terhes.

Ha rendesen szedted, szerintem nincs miért aggódnod, de ha mindenképp biztosra akarsz menni, csinálj egy tesztet, már biztosra kimutatná.

2018. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!