Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovszer mellett terhesseg?

Ovszer mellett terhesseg?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki ugy lett terhes, hogy ovszerrel vedekeztek? Es nem szakadt ki?
2018. márc. 30. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezen az oldalon mindenki védekezés mellett lett terhes.
2018. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem szakad ki ,akkor a gumi akkor elég nehezen lesz terhes a lány.Hacsak nem azért,mert nem húzta fel a srác..mert nem elég az ágy mellett spájzolni :D
2018. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
31 eves vagyok. Parommal 15 eve vagyunk egyutt, mindig is ovszerrel vedekeztun, soha nem volt baj. Van egy 1 eves lanyunk. Most neztem utana hogy mar 1 hete kesik de tesztet ma mar nem tudok venni. De nem azt kerem, hogy mondjatok meg hogy terhes vagyok vagy sem, csak erdekel hogy jart mar-e igy valaki? Nem kell rogton itelkezni ;)
2018. márc. 30. 08:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a Pearl indexe nem nulla, igen, lehetséges.
2018. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

En most spiral mellett lettem

Amugy ugyeletes patikaban tudsz venni tesztet

2018. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Előfordulhat, de ha az óvszert rögtön az aktus elején húzták fel, tehát a párod nem volt benned még egy perc erejéig sem óvszer nélkül, az óvszer nem volt sérült, hibás, akkor gyakorlatilag lehetetlen óvszer mellett teherbe esni. Ha valakivel mégis megesik, akkor nyilván az óvszer nem rögtön az aktus legelején került fel, illetve lehet, hogy sérült volt.
2018. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Annyit még hozzátennék, hogy lehet, hogy ma nem tudsz tesztet venni, ha nincs ügyeletes patika a közeledben, de tegnap semmi akadálya nem lett volna. Illetve nem ezen a pár napon fog múlni, ha kedden veszel tesztet, akkor legalább az eredmény is tuti lesz.
2018. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

31 évesen is tudni kell használni az óvszert megfelelően ahhoz, hogy ne csinálj gyereket.

Ha nem szakad ki, nem volt rajta sérülés akkor 100%, hogy nem lehet terhes.Én amúgy 38 vagyok:D Bár ez nem volt kérdés..csak hogy értsd, miért merem írni, hogy tapasztalat.

2018. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

A Pearl Index kisebb értéke a tökéletesen használt fogamzásgátló eszközre vonatkozik. Ez az óvszer esetén 2, tehát egy év alatt 100 nőből 2 teherbe esik vele úgy, hogy tökéletesen használják a párjukkal.


Szóval hátrébb az agarakkal, tessék tájékozódni.

[link]

2018. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!