Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére?

Ki nem várja június végére?

Figyelt kérdés
Én 27.-re nem várom. Első próbálkozós hónapunk 😊

2018. jún. 18. 16:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 Dittte ***** válasza:

Halihó!

Nekem ez már a 10. Hónapom, amikor "nem várom". De eddig mindhiába. Július 4-én megyek az orvosomhoz, gondolom nekivágunk a kivizsgálásoknak. Nekünk második gyerek lenne, már van egy 7évesünk, aki igencsak hamar megfogant (derült égből ) ☺ voltak hiú ábrándjaim, de ahogy telnek a hónapok, úgy hagy alább a lelkesedésem, és csap át csalódottságba. Mindenkinek sok sikert kívánok!! 🎈

2018. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
Dina vagyok. Én most csütörtökre azaz 21re nem várom. 9. probalkozos honap, remélem sikerül.
2018. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
28.-ára nem várom :) 1. próbálkozós hónap. 1. baba lenne :) nagyon várjuk :)
2018. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
27-ére nem várom, lassan másfél éve próbálkozunk az első babával, kivizsgálások folyamatban. Használtam ovutesztet is, úgyhogy az időzítésen nem múlik.
2018. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
Megy a drukk mindenkinek! :) Én hőgörbét vezetek már 3 hónapja, szóval az időzítésre figyeltünk. Mindenki megvárja a nemvárt napját, vagy már előtte tesztel egyet? Én meg szeretném mindenképp várni a nemvárt napját. Azon kívül, hogy mindenkinek az a legfontosabb, hogy összejöjjön a baba és hogy egészséges legyen: ki milyen nemű babára vágyik? Én (vagyis mi) kislányt szeretnénk harmadszorra is (van már két kislányom). :)
2018. jún. 19. 11:48
 16/73 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Mi 2 gyereket tervezünk, vegyes párost, így az elsőnél még mindegy a neme. De ha kívánságműsor lenne, akkor szívem szerint ikreket, mert nehezen akar jönni, és jó lenne egyszerre letudni, ha végre sikerül.
2018. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
5ös vagyok :) èn pár nap múlva tesztelek, nekem a 8.dpon mindkèt terhessègem már mutatta :) kislányt szeretnènk, kisfiúnk van.
2018. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
10es vagyok :) kislányt szeretnénk mert 2 kisfiunk van. Megvárom hogy ne jöjjön meg és aztán tesztelek. De már alig bírok várni. :)
2018. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:

14-es Kívánom, hogy kívánságod teljesüljön! 

5-ös, aztaaa. Akkor kíváncsian várom az eredményt! 

10-es valamilyen praktikát vetettetek be a lány baba érdekében? (pé előtti együttlét, savasítás stb.) Mi arra figyeltünk, hogy pé. előtt legyünk együtt. Így pé. előtti nap volt az utolsó együttlét. Ez persze, még nem garancia arra, hogy lány legyen. Pé. előtti 2-3 nappal szerintem nagyobb esély lenne. Na mindegy, lényeg, hogy legyen odabent egy egészséges valaki :)

2018. jún. 19. 14:08
 20/73 anonim ***** válasza:
Én csak az elmaradt mensi után tesztelek szóval kb jövőhét szerdán vagy csütörtökön és még mindig csak az egyik mellem fáj és kicsit görcsöl a hasam is..nagyon remélem hogy nem jön meg.
2018. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!