Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére?

Ki nem várja június végére?

Figyelt kérdés
Én 27.-re nem várom. Első próbálkozós hónapunk 😊

2018. jún. 18. 16:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
10es vagyok. A petérés előtt voltunk együtt 3 nappal. Persze hogy az a lényeg hogy egészséges legyen de nagyon vágyunk egy pici lányra.
2018. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
29-re nem várom. Második baba lenne és első próbálkozós hónap. :)
2018. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 A kérdező kommentje:
Valakinek vannak valami szokatlan tünetei? Tudom mindenhol azt mondják/írják, hogy ilyenkor nem lehet érezni semmit. Én érzek szokatlan dolgokat, amit tuti a hormonok okoznak. Persze nem biztos, hogy baba lesz, de valami hormonális változások történnek nekem odabenn. Pé. óta pms tünetek, mostanra az alhasi görcsök helyett alhasi puffadás van. A melleim napról-napra egyre érzékenyebbek. Ti hogy vagytok?
2018. jún. 20. 17:58
 24/73 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem görcsöltet a hasam mintha megjönne pedig még van 5nap a nemvártig és a Mg b6 sem nagyon segít pedig már napi 2 veszek be remélem nem jön meg de kezdek elkeseredni :(
2018. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:
Máskor is szokott menszi előtt ennyi nappal görcsölni a hasad?
2018. jún. 20. 20:16
 26/73 anonim ***** válasza:
Még nem figyeltem meg de azt tuti most nagyon szenvedek tőle amitől kicsit hisztis is vagyok a párom nagy örömére. Lehet előbb jön meg már arra is gondoltam. Mindenesetre várom a 25-ét de már nem reménykedem kezdem ezt a hónapot elengedi.
2018. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, nekem most kezdett fájdogálni a petefészkem környékén.. de nem akarom bebeszélni a dolgokat, csak hát nehéz ilyenkor másra gondolni. :) Már csak kb. egy hét és kiderül.

Nekünk egyébként első baba lenne és fiút és lányt is szeretnénk, szóval mindegy. :)

2018. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Nekem ma egèsz nap iszonyúan fáj a mellem, főleg a bal. Csináltam egy tesztet, nem tudom hogy csak oda kèpzelem e vagy halvány pozitív, 2 nap múlva ismètlek. Mindenesetre bizakodom. Drukkolok nektek! 5-ös vagyok ès 17es :)
2018. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
Szia nekem is inkább a bal mellem fáj. Még van 3napom a nemvártig és görcsölget a hasam is. Ha gondolod rakd fel a tesztet megnézzük hátha mi is látjuk amit te :)
2018. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:

[link]

Hát szèt szedtem hátha jobban látjátok, de sajnos kèpen nem igazán látszódik. Remèlem 2nap múlva már jobban. Utolsó a mellfajdalom mindig jó jel ha amúgy nem szokott fájni :)

2018. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!