Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet pozitív?

Szerintetek ez lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Clostyt szedtem ebben a hónapban és 4 napig alig volt valami. Most délután csináltam ezt a tesztet és rögtön ilyen lett Szerintetek pozitív vagy engem is csak be csap ez a teszt ?

[link]



2018. jún. 18. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg mondom őszintén hogy félek megint egy méhenkívüli terhességtől. Ezért kérdezősködöm.
2018. jún. 18. 18:21
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Ez a teszt rémesen rossz szerintem. A legtöbben ebbe látnak bele pozitívat (hibásan) ha megfigyeled az oldalt. Vegyél egy egyszerű rossmann vagy dm tesztet. Két nap múlva ismételd meg és egyértelmű lesz ha pozitív.
2018. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy félsz, de tudod kicsi rá az esély, hogy megismétlődjön egy méhen kívüli terhesség.
2018. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap megyek orvoshoz mert be hívott meg akar nézni. Csak 1 petevezetékem maradt azt nem szeretném elveszíteni.
2018. jún. 18. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!